Ten by Deniz Akkaya Koleksiyonu Kayseripark’ta

Ten by Deniz Akkaya KoleksiyonuPatenti iç giyim markası Ten’e ait olan özel korse teknolojisi ile üretilen ve bayanları 1 beden ince gösteren ‘Ten by Deniz Akkaya Koleksiyonu’, Kayseripark’ta manken Deniz Akkaya‘nın katılımıyla tanıtıldı.

Firmanın korse konusundaki bilgi birikimi, Deniz Akkaya’nın beğenisiyle birleşti. Deniz Akkaya tarafından tanıtılan ve patenti Ten’e ait olan ‘Ten by Deniz Akkaya Koleksiyonu’, Kayseripark‘ta görücüye çıktı. Tek parça elbise ve alt gruptan oluşan 22 parçalık koleksiyonun en önemli özelliği, koleksiyona özel korse ile destekleniyor olması. Gündüz ve gece olmak üzere iki çizgiden oluşan Ten by Deniz Akkaya Koleksiyonu’nda tek parça elbiselerin yanı sıra, yine özel korse teknolojisi ile hazırlanan pantolon ve etekler de yer alıyor.

Ten by Deniz Akkaya Koleksiyonu Kayseripark’ta

Altı ayda Ten’in tasarım ekibi tarafından Akkaya’nın görsel danışmanlığında hazırlanan koleksiyona, firma tarafından özel olarak üretilen ve patenti sadece Ten’e ait olan korseler adapte edildi. Bu çok özel korselerin de en büyük özelliği, dikişler dışındaki tüm korsenin tek kattan oluşup esneme özelliği ile sadece bel, basen, karın ve mide gibi fazlalıkların yoğun olduğu bölgede çift kat kullanılarak toparlayıcı ve vücudu sıkı bir görünüme kavuşturması.

Kadınlara şıklık, rahatlık ve işlevselliği bir arada sunan Ten by Deniz Akkaya Koleksiyonu, siyah, ekru, mor, kırmızı ve indigo gibi sezonun öne çıkan renklerinden oluşuyor. Sezonun öne çıkan trendlerinden maksi elbiseler, midi etekler koleksiyonda yer alırken, diğer basic parçalar ise günün her saati kullanım kolaylığı sağlıyor. Kadınları olduğundan bir beden ince gösterecek koleksiyonun bedenleri ise 35-38-39 ve 41’den oluşuyor.

Kayseripark Alışveriş Merkezi’ndeki tanıtımda konuşan manken Akkaya, burada olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, babasının da Kayserili olduğunu, bu sebepten Kayseri’nin kendisi için çok önemli olduğunu ifade etti. Kendisinin görsel danışmanlığında hazırlanan koleksiyonu Kayserililere tanıtan Akkaya, bu koleksiyonların kadınları büyük bir dertten kurtardığını belirtti. Tanıtımdan sonra Akkaya, hayranlarıyla fotoğraf çektirdi.

Comments are closed.