Amy WineHouse Fred Perry Giysi Koleksiyonu

amy winehouse fred perry blog1 Bir Koleksiyon Da Amy Winehouse’dan!

Konumuz, Amy Winehouse’un İngiliz Fred Perry için tasarladığı giysi koleksiyonu. Önce Lindsay Lohan’ın Ungaro için tasarladığı tasarım kıyafetlerle Ungaro markasına verdiği vakit kaybı hakkında konuşuldu, Amy Winehouse adını duyanlar da aynı şeyi düşündü muhtemelen. Moda dünyasıher zamanki gibi 2’ye bölündü. Fred Perry markası oldukça sade, belirli bir çizgisi olan, sportif bir marka. Sıkı bir Fred Perry müşterisi olan Amy, kendisine teklif geldiğinde çok mutlu olduğunu belirtmiş.amy winehouse fred perry limangoblog3 Bir Koleksiyon Da Amy Winehouse’dan!

6 beden (34 beden) olan Amy’nin İngiliz Ferd Perry markası ile hayatına biraz renk gelmiş denebilir. 17 parçalık retro vintage bizi 1950’li yıllara taşıyan retro havalı kolleksiyonda; alt-üst klasik sportif takımlar, kalem etekler, kapri pantolonlar (Amy’nin stilinden bir parça daha), klasik polo tişörtler ve elbiseler var.

amy winehouse fred perry limangoblog2 Bir Koleksiyon Da Amy Winehouse’dan!

Fred Perry markası, Amy Winehouse’un kendileri için sadece tek bir koleksiyon yapmayacağını açıkladı. Hazırlık aşamasında, Amy’nin kumaş seçiminden üretime kadar tasarımların her şeyiyle ilgilendiği de not düşülüyor. Ekim ayında, butiklerde ve belirli mağazalarda satılamaya başlanan koleksiyon, sadece sahibinin imzasını taşıdığı için bile meraklı bakışların ve kolleksiyonerlerin ilgi odağı oldu.

http://www.fredperry.com/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir