kocamı nasıl etkilerim? eve bağlarım? kendime bağlarım?

kocamı nasıl etkilerim eve bağlarım kendime bağlarım
mutlu evlilikler için

kocamı nasıl etkilerim? kocamı nasıl eve bağlarım? kocamı nasıl kendime bağlarım? bu soruyu sorup erkekleri etkilemenin yolları ve erkekler nelerden hoşlanır? yazıma gelen çok sayıda okuyucum olduğunu gördüğümde sevindim, çünkü; evli kadınlar öyle söylendiği gibi evlendikten sonra kendini salmıyormuş dedim kendi kendime :)) hani halk arasında yaygın bir inanışa göre evlenen kadın eskisi gibi partnerine ilgi göstermez, ve kendini bırakır ya! aslı hiç de öyle değilmiş demek ki! mesela bir karımı nasıl çok mutlu ederim ya da karımı nasıl etkilerim yazıp da gelen hiç olmadı blog’uma! demek ki evlendiğinde de mücadele eden ve evliliğini kurtarmaya çalışan taraf genellikle kadın tarafı oluyor :)) tabi genelleme yapmak böylesi ince bir hususta doğru olmayacaktır, çünkü gerçekten eşini seven ve evliliğini kurtarmaya çalışan erkekler de mevcut hayatta! sadece şans meselasi birazcık  😛 şimdi fazla uzatmadan mutlu evlilikler için karaladığım tüyolara bir göz atın isterseniz  😉 yorumlarınızı bekliyorum..

kocamı nasıl etkilerim? eve bağlarım? kendime bağlarım?

eşinizi etkilemenin pek çok yolu var ancak önemli olan sürekliliği sağlamak. kocanızı etkilemek için size birkaç sır vereyim 🙂

konuşmak önemli.. konuşabilecek konular yaratın.. ilgi alanlarınız ortak olsun mesela.. en azından birkaç tana ortak ilgi alanı bulun ve besleyin! İletişim sadece konuşmak değildir. Gözler de konuşur ama gözlerinizi dikip ona kendini gözetleniyormuş gibi hissettirmeyin. Çevrenizdekilerle sohbet ederken, ara ara ona bakarak ilgilendiğinizi ve aklınızın onda olduğunu hissettirebilirsiniz. bakışlarınız ona değerli hissettirir! Göz teması en önemli adımdır ve dikkat çekmenin en kolay yoludur. Bedeninizin de ona doğru iletişim içinde olması gerekir. Kollarınızı birleştirmeyin, ellerinizi kenetlemeyin ve sırtınızı dönmeyin. Onunla sohbet ederken vücudunuz ona doğru dönük olsun. Hatta sohbet sırasında yavaş ve nazikçe ufak bir kol dokunuşu iyi olabilir, abartmayın elbette! Gerçek bir sohbet yaratmak için kendinizi kasmayın, saklamayın ve sululuğa da kaçmadan konuşun. Sürekli “ben de” diyerek cevap vermek yerine, konuşmaya dahil olun ve ortamın uzun süre sessiz kalmasına izin vermeyin. Onunla ilgili fikirlerinizi açıklamaktan çekinmeyin. Konuştuğunuz konu hakkında da fikirlerinizi dürüstçe söyleyin, aynı fikirde olmasanız bile… Dürüstlük iyidir. Onun arkadaşlarıyla iyi geçinmek önemlidir ama kendinizi sevdirmek için fazla iyi davranmak ve çevrelerinde pervane olmak, hata olur. Arkadaş ortamına dahil olmak için, içlerinden biriyle sohbete başlamak daha iyi bir taktiktir. Sonra gittikçe gruba daha fazla sokulursun ve zamanla aralarına karışırsın. Onunla arkadaş olmayı deneyin ancak bunu günün her saati arayıp kanka moduna çevirmek hata olur, üstelik farkında olmadan gerçekten kankalık bölümüne terfi olabilirsiniz, aman dikkat! arkadaş olabilmek çok önemlidir.. Arada bir adım atıp geri çekilin ve onun size bir adım atmasına izin verin. adice kıskandırmaktan uzak durun! Onun arkadaşlarıyla flört etmek hatasına düşmeyin. Bu çok çirkin ve işe yaramaz bir taktiktir. hafif kıskandırabilirsiniz tabi :)) Ancak sizi arayanın onun bilmediği bir erkek olması ve konuşurken adını söylemeniz, daha büyük bir etki yaratabilir. özgüvenli kadın olun! Kendinize güveninizi kaybetmeyin. Kendine güvenen kadın çekicidir.ama donuk ve soğuk olmayın.. Kendinize güven ile soğukluğu birbirine karıştırmayın. samimiyet çekicidir 😉 Bütün detayları anlatmayın.. Sohbet esnasında bütün geçmişinizi ortaya dökmek samimiyet değildir. Hayatınızla ilgili sırları kendinize saklayın. olduysa kaç erkek arkadaşınız olduğu, onlarla neden ayrıldığınız ancak sorulduğunda özet geçilecek bir konudur. . güldürmeyi deneyin, çok işe yarar! Herkes kendisini güldüren insanların yanında güvende ve rahat hisseder. Onu güldürecek samimi ve zeki espriler yapabilirsiniz. Ancak güldürmek için yarım yamalak bildiğiniz fıkraları ve soğuk esprileri kullanmayın. soğuk duş gibi onu kaçırırsınız.

erkekleri etkilemenin aşık etmenin yolları 2