TESETTÜR FUARI 2018-2019

tesettür modası tesettürlü kapalı giyim aksesuar ayakkabı çanta gelinlik başörtüsü eşarp
Tesettür Fuarı 2011

1,5 Milyar Müslümanın Gözü Bu Fuarda

3. Tesettür ve Tesettür Giyim Moda Fuarı, tüm İslam âlemine giyim ve tekstil ürünleri satan, toptancı ve mağaza sahiplerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Dünyada Yaklaşık 1,5 milyar müslümanın yaşadığı düşünülürse pazarın büyüklüğü hemen ortaya çıkacaktır. Müslüman Nüfusunun 250 milyonun bile İslami şartlara göre giyindiğini varsayarsak Türk tekstil pazarından yaklaşık 10 kat daha büyük bir pazar olduğu görülecektir.

tesettür fuarı 2011 Türk tekstil pazarı için yeni bir açılım yeni bir nefes olacaktır.

tesettür fuarı türkiye 2011

TÜRKİYE TESETTÜR FUARI DÜNYADA İSLAMİ MODANIN MERKEZİ OLDU

Düzenlendiği ilk yılda dünya’nın her tarafından alıcı ve satıcıyı buluşturan İslami moda fuarı %400 büyümüştür. Tesettür giyim modası markalarının; 2011 tesettür giyimi, tesettürlü aksesuar çeşitleri, en yeni moda eşarp başörtüsü türban modelleri ve en güzel tesettürlü ve kapalı gelinlikler bu fuarda olacak.

Sizde konusunda Dünyanın tek fuarı olan 2011 tesettür fuarında gerek katılımcı gerekse ziyaretçi olarak yerinizi alın.

DETAYLAR demos fuarcılık

İstanbul Fuar Merkezi – Yeşilköy / İstanbul 3-6 Mart 2011’de Tesettür Fuarı faaliyette olacak. Türkiye 3. Tesettür ve tesettür giyimi ve tesettür aksesuarları ihtisas fuarı. tesettür moda fuarı 2011 (en yeni ve en güzel tesettür modası kombinleri & kıyafetleri.. son moda tesettürlü kapalı giyim aksesuar ayakkabı çanta gelinlik başörtüsü eşarp)