trendyola nasıl gold üye olunur?

trendyola nasıl gold üye olunur?trendyol gold üyelik nedir? trendyol gold alışveriş deneyiminizi daha keyifli ve ayrıcalıklı kılmak için özel hizmetler ve avantajlar sunan özel bir programdır. trendyol gold, üyelerine özel etkinlikler, moda günleri, açılış ve galalar için davetiye kazanma şansı sunar. Ayrıca gold üyeler trendyol.com Müşteri Hizmetleri ile gerçekleştirecekleri tüm işlemlerde özel gold müşteri standartlarından yararlanırlar. Bunların yanında, gold üyelerimiz davet ettikleri arkadaşlarının ilk alışverişinden 10TL yerine 20 TL hediye çeki kazanırlar.

not: sitemizin trendyol.com online alışveriş sitesi ile bir bağlantısı bulunmamaktadır. trendyola üye olmak için tıklayınız.

trendyola nasıl gold üye olunur?

trendyola nasıl gold üye olunur? trendyolda gold üye olmak istiyorum trendyola nasıl gold üye olabilirim? trendyol.com gold üyesi olmak için trendyol.com üyeliğiniz boyunca belli bir tutar üzerinde alışveriş yapmış olmanız gerekmektedir. Belli bir tutar üzerinde alışveriş yapan üyelerimiz e-mail ve web sitemiz aracılığıyla bilgilendirilecektir. trendyol gold üyesi olmak için herhangi bir ücret ödenmemektedir.
gold üyeliğe hak kazanan üyelerimizin, kayıtlı e-mail adreslerine gönderilecek davetiyedeki linki veya trendyol.com’da karşılarına çıkan anlık uyarıyı takip ederek üyeliklerini aktifleştirmeleri gerekmektedir.

not: sitemizin trendyol.com private shopping ile bir bağlantısı bulunmamaktadır. trendyola üye olmak için tıklayınız.

trendyol.com gold üyelik formunu doldurmadan kapattım, üyeliğimi aktifleştirmek için ne yapmalıyım? gold üyeliğe hak kazanan üyelerimize davetiye e-maili gönderilmektedir. Sitede karşınıza çıkan anlık uyarıdaki formu doldurmadan kapattıysanız bu davetiyedeki linki takip ederek de üyeliğinizi aktifleştirebilirsiniz.

trendyolda gold üyelerin faydalandığı ayrıcalıklar nelerdir? trendyol gold üyelerine özel etkinliklere, moda günlerine, açılış ve galalara davetiye kazanma şansı sunar. Ayrıca gold üyeler trendyol.com’da yapacakları işlemlerde gold müşteri hizmetinden yararlanırlar. Bunların yanında, gold üyelerimiz arkadaşlarının ilk alışverişinden 10TL yerine 20 TL hediye çeki kazanırlar.

trendyol gold üyelik için bir ücret ödeyecek miyim? gold üye olmak için herhangi bir ücret ödenmemektedir.

gold üye değilim, gold üye olma şansını kaçırdım mı? gold üyelik programına her gün yeni üyeler eklenmektedir. Tüm üyelerimiz, toplam alışveriş tutarları belli bir limite ulaştığında gold üye olmaya hak kazanır.

gold üyeyim, trendyol.com’a davet ettiğim arkadaşlarım da gold üye olur mu? Davet ettiğiniz arkadaşlarınız standart üye olarak kayıt olur. Üyelikleri boyunca takip edilerek alışveriş alışkanlıkları belirlenmiş kritere ulaştığında otomatikman gold üyemiz olurlar.

trendyol.com üyesi olan arkadaşlarımı gold üyeliğe davet edebilir miyim? gold üyelik arkadaş daveti ile gerçekleşmemektedir. Davet ettiğiniz arkadaşlarınız belli bir tutarın üzerinde alışveriş yaptıkları zaman gold üyeliğe hak kazanmaktadırlar.

gold statüsüne ulaşmama ne kadar kaldığını nereden öğrenebilirim? Bu konuda bilgi almak için bu linke tıklayarak mesaj gönderebilirsiniz.

Özel müşteri hizmetlerinden nasıl yararlanıyorum? gold üyeliğinizi onaylarken girmiş olduğunuz telefon numarasından aradığınızda gold müşteri hizmetlerine bağlanırsınız. Farklı bir telefon numarasından aradığınızda ise müşteri temsilcisine mail adresinizi söyleyerek gold müşteri temsilcisine aktarılmanızı isteyebilirsiniz.
trendyol.com’da gold üyelik hesabınız üzerinden göndereceğiniz mesajlar gold müşteri temsilcileri tarafından en kısa sürede cevaplanmaktadır.

20 TL hediye çekinin kullanım süresi ne kadar? Arkadaşınızı davet ederek kazandığız hediye çeklerinin kullanım süresi 30 gündür. Hediye çekleri 30 günlük yasal iade süresini takiben otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kaç kişiyi davet edebilirim, sınırı var mı? Arkadaş davetinde herhangi bir sınır yoktur.

Özel etkinliklere nasıl davetiye kazanabilirim? Etkinlik bazında katılım şartları belirlenmektedir. gold üyelere etkinliklere yönelik özel bildirimler yapılacaktır.

trendyol.com gold üyelik avantajları belirtilenlerle sınırlı mıdır? gold üyelerimiz gün geçtikçe trendyol.com’da daha farklı avantajlarla ve sürpriz yeniliklerle karşılaşıyor olacak. Lütfen takip etmeye devam edin!

not: sitemizin trendyol.com alışveriş sitesi ile bir bağlantısı bulunmamaktadır. trendyola üye olmak için tıklayınız.