Anneler Günü Kampanyaları

Anneler Günü Kampanyaları

Annenize hala bir hediye almadıysanız ve anneme anneler günüde ne hediye alsam şeklinde düşünüyor iseniz 9 mayıs 2010 anneler gününe özel hazırlanan kampanyalardan yararlanmak için aşağıdaki önerilerime bir göz gezdirmenizi öneriyorum 🙂

Faik Sönmez : Anneler Günü’nde Faik Sönmez’den yapacağınız 250 liralık alışverişlerinizin 50 lirası Faik Sönmez’den.

İpekyol : Anneler Günü’ne özel hediye kartına yüklediğiniz paranın 2 katı değerinde alışveriş yapılabiliyor.

Koton : Koton’da 7-10 mayıs tarihleri arasında Anneler Günü’ne özel ürünlerde %30 indirim var.

LC Waikiki LCW : LC Waikiki’den yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerde 3′lü çanta, cüzdan ve şapka seti hediye.

Nine West : Nine West’te 6-10 Mayıs arasında yapacağınız nakit alışverişlerde %10 indirim. Ayrıca Anneler Günü’ne özel %50′ye varan indirimlerde var.

Park Bravo : Park Bravo’da da nakit alışverişlerde yüzde on indirim ve %50′ye varan Anneler Günü özel indirimleri.

So Chic : Tüm So CHIC mağazalarında Mayıs sonuna kadar 1. ürüne %10, 2.ürüne %20, 3. ürüne %30 indirim ve ayrıca Anneler Günü’ne özel kolye sadece ve sadece 83 TL. Kolye ile ilgili ayrıntıları So Chic mağazalarında bulabilirsiniz.

Swatch : Swatch’ta Anneler Günü’ne özel Love Tag saati 235 lira, internetten sipariş ederseniz kargo ücretsiz.

Marks & Spencer : Marks & Spencer’da 17 Mayıs’a kadar yapacağınız 150 TL’lik alışverişlerde 50TL’lik indirim çeki alabilirsiniz.

Boyner : Anneler Günü döneminde Kozmetik, Ev ve Giyim reyonlarında Turkcell’lilere özel 2. ürüne %50 indirim.

YKM : Anneler Günü alışverişini YKM’den yapanlar Kıbrıs Tatil’i çekilişine hak kazanacak, ayrıca her 75TL’lik alışverişe 15TL’lik indirim kuponu!

Tchibo : Anneler Günü için aldığınız hediye paketlerinde Tchibo’da kahve ikramı var.

GoldStore : Birçok altın üründe Anneler Günü’ne özel %15 indirim var.

09 mayıs 2010 anneler günü, 2010 anneler günü kampanyaları, 2010 anneler günü özel kampanyaları, 2010 Boyner, 2010 da anneler günü ne zaman, 2010 Faik Sönmez, 2010 GoldStore, 2010 İpekyol, 2010 Koton, 2010 LC Waikiki, 2010 LCW, 2010 Marks & Spencer, 2010 Nine West, 2010 Park Bravo, 2010 So Chic, 2010 Swatch, 2010 YKM, 2010da anneler günü ne zaman, 9 mayıs 2010 anneler günü, anneler günü, anneler günü hangi tarihte, anneler günü hediye, anneler günü hediye alternatifleri, anneler günü hediye önerileri, Anneler Günü Hediyeleri, anneler günü hediyeleri kampanyaları, anneler günü hediyesi, anneler günü için hediyeler, anneler günü ile ilgili kampanyalar, anneler günü indirim, anneler günü indirimi, anneler günü indirmleri, anneler günü kampanyası, anneler günü kutlu olsun, anneler günü ne zaman, anneler günü ne zaman kutlanır, anneler günü özel, anneler günü özel kampanya anneler günü kampanya 2010, anneler günü tarihi, anneler gününde alınacak hediyeler, anneler gününde ne alınır, anneler gününde ne yapılır, anneler gününde neler alınır, anneler gününde neler yapılır, anneler gününe özel, anneler gününe özel hediyeler, anneler gününe özel indirimler, anneler gününe özel kampanya, anneler gününe özel kampanyalar, annelere ne hediye alınır, annelergünü, anneme hediye, anneme ne alsam, anneme ne hediye alsam, annemehediye, anneye ne hediye alınır, avon anneler günü indirimleri, avon anneler günü kampanyası, avon anneler günü kataloğu, Boyner, Faik Sönmez, GoldStore, hediye, hediye alternatifleri, hediye seçenekleri, İpekyol, Koton, LC Waikiki, LC Waikiki LCW, LCW, Marks & Spencer, Nine West, Park Bravo, So Chic, Swatch, Tchibo, Tchibo anneler günü özel, Tchibo bayanlara özel hediyelik eşyalar, Tchibo fırsat reyonu fırsat ürünleri, tchibo kampanyaları, tchibo ürünleri, ucuz anneler günü hediyesi, YKM KAMPANYALARI KOLEKSİYONLARI YAZ MODASI VE YAZ SEZONU ÜRÜNLERİNDEN KAMPANYA VE İNDİRİM FIRSATLARI SÜRÜYOR!