Güneş tutulması hakkında yorumlar

güneş tutulması 2011 güneş tutulması 2011 1 temmuz 2011 güneş tutulmasının astrolojik açıdan insanlara ve türkiyeye ve elbetteki dünyaya olacak olan etkileri hakkındaki görüş ve yorumları sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. şimdi 1 temmuz 2011 güneş tutulmasının burçlar üzerindeki etkisi yazısıyla başlıyorum.

1 temmuz 2011 güneş tutulmasının burçlara etkisi hakkında aşağıdaki yazımı okuyabilirsiniz. önemli not: yükselen burcunuzu öncelikli okumanız gerekmektedir. unutulmamalıdır ki güneş tutulmasından etkilenen burçlar diye birşey yoktur. her burç belirli oranlarda güneş tutulmalarından etkilenir. ancak astrologların “güneş tutulmasından etkilenecek burçlar” diye ayrı söylemeleri, bazı burçların daha fazla etkilenecek olmasından kaynaklanır. örneğin: bu tutulma bir güneş tutulmasıdır ve dolayısıyla güneş tutulma anında yengeç burcunun 9.derecesinde olduğundan yengeç burcu başta olmak üzere tüm su grubu burçları (yani balık burcu ve akrep burcu da) olumlu etkilenecek demektir. yengeçlerin zıttı olan oğlak burçları ve diğer sert açı yaptığı terazi ve koç burçları da tutulmadan sert etki alabilecek burç mensuplarıdır. güneş tutulmaları yeni başlangıçların ve yeni bilinç düzeylerinin açığa çıkmasına yardımcı olur. akıcı açılar yardım eder, sert açılar bu değişimlerin zorlu geçebileceğine dikkat çeker. güneş tutulmasının burçlara etkisi

1 temmuz 2011 güneş tutulması

koç burcu ve yükselen koçlar 1 temmuz 2011 güneş tutulmasından nasıl etkilenecek? ev, aile, yapı ve dekorasyon işleriyle ilgili yeni gelişmeler bekleyebilirsiniz. koç burcu ve yükselen koç burçları bu tutulma sonrası yeni bir eve geçme kararı alabilir. aile bağları kötü olanlar aile ile ilgili bir takım sevindirici gelişmeler yaşayabilir. veya aile içerisindeki sorumlulukları bir baskı unsuru olarak görebilir. evle ilgili tadilat ve dekorasyon işleri yine bu tutulma sonrası hareket kazanabilir.

boğa burcu ve yükselen boğalar 1 temmuz güneş tutulmasından nasıl etkilenecek? iletişim, medya, kardeşler ve komşular ile ilgili yeni gelişmeler söz konusu olabilir. kurslar veya yolculuk fırsatları çıkabilir. tutulma öncesi 15 günlük bir süreçte ve tutulmanın sonrası iletişiminizde ve anlaşmalarınızda ölçülü olmaya ayrıca dikkatli konuşmaya özen göstermeniz gerekiyor.

ikizler burcu ve yükselen ikizler 1 temmuz 2011 güneş tutulmasından nasıl etkilenecek? lüks konfor isteğiniz artacağından harcamalarınız da artabilir. dolayısıyla masraf yapacak yeni yerler çıkabilir. kazançlarınız da artacak muhtemelen, ancak gelir gider dengesini kurmazsanız gelenden fazla giden olacaktır tutulma sonrası. harcama alışkanlıklarınızı ve kazanma stratejilerinizi değiştireceksiniz. daha bilinçli para kazanmaya ve birikim yapmaya başlayabilirsiniz. tutulmanın etkisiyle biriktirdiklerinizi bir çırpıda harcamak yerine, kazancınızı arttırmanın yollarını aramalısınız.

yengeç burcu ve yükselen yengeçler 1 temmuz 2011 güneş tutulmasından nasıl etkilenecek? 1 temmuz 2011 güneş tutulması gergin bir gökyüzü esnasında ve güney ay düğümüne yakın gerçekleşeceğinden biraz gerilimli olsa da yengeçlere şans getirebilir. yengeç burçları bu tutulmadan iyi etkilenecek. her ne kadar olumlu etkiler alıyor olurlarsa olsunlar bedensel olarak ve sağlık açısından kendilerine dikkat etmeliler. imaj tazelemek ve kişisel yönden yenilik yapabileceğiniz çok güzel bir dönemdesiniz. yeni arkadaşlıklar ve var olan arkadaşların desteği söz konusu. bu dönem adeta parlayacaksınız. yeni teklifler ve yeni girişimlere hazır olun. daha önce belirlediğiniz hedeflere odaklanın, çünkü odaklanırsanız tutulmanın pozitif enerjisi sayesinde başaracaksınız.  fırsatlara karşı gözünüzü dört açın. yeni bir ev veya yeni bir iş söz konusu olabilir.

aslan burcu ve yükselen aslanlar 1 temmuz 2011 güneş tutulmasından nasıl etkilenecek? fırtına öncesi bir sessizlik içinde olacaksınız. tutulmanın etkisini bilinçaltı düzeyinde yaşayacağınız için çok fazla gözle görülür bir etki hissetmeyeceksiniz. 1 temmuz 2011 güneş tutulması sizin için gerilim hissedeceğiniz bir gökyüzü olayı olabilir. sabırlı olmalısınız. bu ay kendinizi motive etmek ve stresten uzak kalmak, kendinizi dinlemek için bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. din, maneviyat ve yaratıcı çalışmalar da katılabileceğiniz etkinlikler arasında yer alıyor. sizin gibi sosyal birinin inzivaya çekilmesi sık görülen bir durum değil ama bu ay yalnız kalmak ve sadece düşünmek size iyi gelebilir. ayrıca gözlerden uzak bir tatil söz konusu olabilecektir. bu tatil gizli bir aşk ile de gerçekleşebilir!

başak ve yükselen başaklar 1 temmuz 2011 güneş tutulmasından nasıl etkilenecek? bazı idealleriniz gerçek oluyor. hayalini kurduğunuz ve olmasını dilediğiniz şeyler bir bir gerçek olabilir. iyi düşünün iyi olsun. arkadaşlarınızdan ve katıldığınız gruplardan destek görebilir, grupsal çalışmalarda liderlik edebilir, kalabalık ortamlarda parlayabilirsiniz. iyilik yapmak için insanları örgütlemeniz ve çeşitli yardım kampanyaları düzenlemeniz 1 temmuz 2011 güneş tutulması sonrası yapabileceğiniz sosyal faaliyetlerden sadece biri. aşktaki katı tutumunuzu değiştirmeniz için gergin ancak çok güçlü etkiler altındasınız. ayrıca hayata bakış açınızı da esnetebileceksiniz.

terazi burcu ve yükselen teraziler 1 temmuz 2011 güneş tutulmasından nasıl etkilenecek? toplum önüne daha fazla çıkabilirsiniz. bu anlamda özellikle mesleki hayatınız ve kariyeriniz ile alakalı bazı seyahatler, sunumlar ve girişimler söz konusu olabilecektir. geçmişi ardınızda bırakmayı öğreniyorsunuz. hayatınızda evlilik, doğum veya yeni bir işe yerleşme gibi pozitif olaylar gerçekleşebilir. liderlik yetenekleriniz ve otoriterliğiniz artıyor. insanlara emir yağdırmamaya dikkat edin.

akrep burcu ve yükselen akrepler 1 temmuz 2011 güneş tutulmasından nasıl etkilenecek? yarım kalan eğitimler, akademik programlar veya kurslar bitirilmek için bekliyor! bu tutulma size bu eğitim şansını sunabilir. yurt dışı gezileri veya yabancılarla alakalı konularda gelişmeler hızlanabilir. despot ve tutucu yanınız artacaktır insanlara emir yağdırmaktan ve aşırı ben bilirimci tavırlardan uzak kalmanız önem taşıyor. 1 temmuz 2011 güneş tutulması esnasında ve sonrasında eğer yeni anlaşmalar düşünüyorsanız fikrine güvendiğiniz kişilere akıl danışmayı ihmal etmemelisiniz. girişimleriniz için istişare yapmanız gereken bir dönemdesiniz. İnanç ve maneviyat yönünden bazı değişimler ve gelişimler söz konusu olabilir. Daha fazla araştırmacı ve felsefi düşünen biri olabilirsiniz.

yay burcu ve yükselen yaylar 1 temmuz 2011 güneş tutulmasından nasıl etkilenecek? kredi ve borç almak için hiç uygun bir zamanda değilsiniz. ayrıca size miras kaldığını ve piyango çıktığını öğrenseniz bile sevinmeden önce araştırın. başkalarından kazanacağınız gelirler artabilir ancak giderleriniz ve borçlarınıza da dikkat etmeniz gerekli. vergiler ve ödemeler konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız borçlarınızı iyice kontrol edin ve kimseye borçlu kalmadığınızdan emin olun. cinsel hayatınız hareket kazanacaktır, gizli ilişkilere ilgi duyabilirsiniz. hayatınıza giren çıkan kişilere dikkat etmezseniz yıkıcı gelişmeler olabilir.

oğlak burcu ve yükselen oğlaklar 1 temmuz 2011 güneş tutulmasından nasıl etkilenecek? 1 temmuz 2011 güneş tutulması yengeç burcun gerçekleşeceğinden yengeç burcunun zıttı oğlak burçları sert etkiler altında olacak. bu sert etkilerden biri; üzerlerinde almak istediklerinden fazla sorumluluk olduklarını hissedebileceklerdir. ve sevdikleri kişilerin onlardan beklentileri fazla olacaktır. ilgi göstermesi, sevmesi ve ilgilenmesi gereken kişiler çoktur. 1 temmuz 2011 güneş tutulması ile yükselen oğlaklar başta olmak üzere oğlak burçları evlilik, söz, nişan, yeni bir aşk ve yeni bir hayata adım atma gibi önemli olaylarla karşılaşabileceklerdir. bu olayların yaşayacakları insanlarla uzun yıllar beraber olacaklardır. eğer doğru insanları ayırt edebilir ve bu kişilerle ilişkilerinizi sağlam tutarsanız, bu tutulmanın kariyer hayatınız üzerindeki olumlu etkilerini de es geçemeyeceğim.

kova burcu ve yükselen kovalar 1 temmuz 2011 güneş tutulmasından nasıl etkilenecek? 1 temmuz 2011 güneş tutulması artan gündelik ve mesleki işleri, sağlık problemleri yaşayabileceğinizi gösteriyor. sağlığınıza ve beslenmenize ok dikkat etmeli, aşırı çalışarak sağlıınızı olumsuz etkileyecek bir tempodan uzak kalmaya bakmalısınız. yeni bir evcil hayvan alabilir, sosyal yardımlaşma kuruluşlarına gönüllü olarak katılabilirsiniz. çalışma ortamınızdaki kişilerle veya astlarınızla bir çekişme yaşanmaması için daha esnek olmalısınız. fırsatları lehinize çevirmeye çalışırsanız, 1 temmuz 2011 güneş tutulması sonrası iş ortamının en popüler ve parlayan insanı siz olursunuz. çünkü artan sorumluluklar bu dönemde yükselen yıldızınız ve esnekliğinizle birleşirse size yeni kapılar açabilir.

balık burcu ve yükselen balıklar 1 temmuz 2011 güneş tutulmasından nasıl etkilenecek? 1 temmuz 2011 güneş tutulması size bol şans, para, eğlence ve yaratıcılık getirebilir. çocuklarınız varsa onlarla daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilir, eğlenceli aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. yeni bir aşkın (hatta aşkların!) karşınıza çıkması veya var olan aşkınızla daha mutlu olmanız mümkün. para harcama eğiliminizin yükselmesi elinizdekileri har vurup harman savurmanıza neden olabilir. kimlere, neden harcama yaptığınıza dikkat edin, ayrıca bütçenizi aşacak risk içeren yatırımlardan uzak kalmaya bakın. via