U.S. Polo Assn Anneler Günü Kampanyası

U.S. Polo Assn Anneler Günü Kampanyası

U.S. Polo Assn Anneler Günü Kampanyası… U.S. Polo Assn.’de Anneler Günü alışverişi şallarla renkleniyor. 6-11 Mayıs tarihlerinde U.S. Polo Assn. sezon mağazalarında 150 TL’lik kadın giyim alışverişi yapan herkese şal hediye ediliyor. 11 mayıs anneler günü kampanyaları 2014… U.S. Polo Assn. geniş renk yelpazesi ile baharın canlılığını yansıtan koleksiyonunda Anneler Günü’ne özel birçok hediye seçeneği sunuyor .

U.S. Polo Assn. 2014 İlkbahar-Yaz koleksiyonu, Anneler Günü için sınırsız hediye alternatifini bir araya getiriyor. Şıklık ve rahatlığı bir araya getiren koleksiyonda, her yaştan anne için hediye seçeneği bulunuyor. 11 Mayıs tarihine kadar 150 TL’lik kadın alışverişi yapan herkese, annelerimizin kombinlerin de keyifle kullanabilecekleri farklı renk alternatiflerinde şal hediye ediliyor.

U.S. Polo Assn Anneler Günü Kampanyası

İlkbahar Yaz Koleksiyonu, U.S. Polo Assn. ile özdeşleşen kırmızının tutkusunu, lacivertin asaletini, beyazın masumiyetini, pembenin eğlencesi ile birleştiriyor. Koleksiyonda keten trikolar, dökümlü viskon kumaş elbiseler, incecik gömlekler, desenli tişörtler, kapri pantolonlar dikkat çekiyor.

Baharın tazeliğini ve yazın enerjisini yansıtan koleksiyonda ayrıca şal desenli gömlekler ile mavi, pembe ve beyaz patchwork kolsuz gömlekler Anneler Günü hediyesi seçenekleri arasında yer alıyor.