güzel kadınlar da aldatılır

güzel kadınlar da aldatılır burcu esmersoyBurcu Esmersoy‘un aldatıldığını duymak bana güzel kadınlar da aldatılır dedirtti. Elbetteki ünlüler arasındaki birçok güzel kadın şimdiye dek aldatıldı ve aldatılıyor. bu da aldatılan kadınların güzel, çirkin, zengin, fakir, ünlü halk arasından olmasının fark etmediği anlamına geliyor. aslında galiba tek sorun, yakışıklı, zengin, ünlü, popüler vs. diye seçilen eş adaylarının ahlaklı ve Allah korkusu taşıyıp taşımadığına bakmadan seçilmiş olmalarından kaynaklanıyor.. ne diyelim üzüldüm ancak islami ahlak sınırları dışında yaşanan ilişkilerin en düzgün olanında bile bu tür problemler vardır ve olacaktır.. insanların islami ahlakla bilinçlenmeleri aldatılmak ve aldatmak rezilliklerinden bizleri koruyabilecek tek çözümdür.. buna burun kıvıranlar aldatılmaya veya birgün eşini/sevgilisini aldatma ahlaksızlığını yapmaya (fiilen olmasa bile sık sık imalı bakışla, gayri ciddi sohbetle, kalpten geçirmekle, sık sık düşünmekle, dokunmakla vs. aldatılma ve aldatmalara) mahkumdur..

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy ikinci kez aldatıldı. 2005 yılında Ferrari’nin reklam müdürü Massimo Cusimano ile evlenen güzel sunucunun 2 yıl süren evliliğinin manken Selda Car yüzünden bittiği iddia edilmiş, iki taraf da bu açıklamaları yalanlamamıştı.

Vatan gazetesinde çıkan habere göre; Esmersoy, evliliğinin bitiminden sonra uzun süre hayatına kimseyi almamış, 2008’in sonlarına doğru ise bir lojistik firmasının sahibi olan işadamı sevgilisi Cem Alper ile yeni b ir sayfa açmaya karar vermişti.

Esmersoy’un yeni ilişkisinin de hayal kırıklığıyla sonuçlandığı ortaya çıktı. Yoğun iş temposu yüzünden ilişkisine ayırabildiği vakitler daralan Esmersoy’un 3,5 yıllık ilişkisini iddialara göre şu gelişmeler bitirdi: Evlilik planları yaptığı sevgilisi Cem Alper’in Beyoğlu’ndaki Bird ve Münferit isimli gece kulüplerinde sık sık farklı kadınlarla eğlendiğini duyan Esmersoy, ilk başta bu söylentiye inanmadı.

Ancak en yakın dostlarının uyarısıyla iddiayı ciddiye aldı ve ihanet gerçeğiyle karşılaştı. Cem Alper, Beyoğlu’nda Esmersoy’dan habersiz ikinci bir ev bile tutmuştu. İlişkisine hemen nokta koyan ünlü sunucu konuyla ilgili sessizliğe büründü.