Tekbir Giyim’den: Esra Tekbir koleksiyonu

Tekbir Giyim’den: Esra Tekbir markası koleksiyonu… İlklerin markası Tekbir A.Ş. bünyesinde yeni bir marka oluşturdu. Trendleri takip eden, stylish ve kendine güvenen kadının markası Esra Tekbir.. Lansman daveti aldığım Tekbir giyime teşekkür ediyor ve Esra Tekbir markası ile başarılarının devamını diliyorum…

Tekbir Giyim’den: Esra Tekbir koleksiyonu

esra tekbir yeni sezon koleksiyonu

TEKBİR’DEN: esra tekbir yeni bir marka

İlklerin markası Tekbir, kendi bünyesinde yeni bir koleksiyon ile sizlerin karşısına çıkmanın heyecanını yaşıyor. Modern, trendleri takip eden, kendine güvenen kadının markası Esra Tekbir 2014 ilkbahar Yaz koleksiyonuyla sizlerle buluşmaya hazır.

“Esra Tekbir”, Sıradanlıktan Sıkılmış Bayanlara Farklı Seçenekler Sunuyor .

Son beş yıldır hazırladığı koleksiyonlarla beğeni toplayan Esra Karaduman Uzun, “Esra Tekbir” markası altında sıradanlıktan sıkılmış bayanlara farklı seçenekler sunuyor. İş hayatında aktif rol alan, davet ve organizasyonlara katılan, günün yoğunluğu içinde aradığı şıklığı bulmak isteyen kadınlara hitap eden koleksiyonda, feminen detaylar maskülen kesimlerle mükemmel bir uyum içinde.

2014 ilkbahar Yazında Akdeniz ve Tropikal Temalardan ilham Alındı.

Londra ve Türkiye’de alanında bir çok firmayla çalışmış olan Creative Director Veysi DEMİR ve Esra KARADUMAN UZUN önderliğinde tecrübeli bir ekip ile hazırlanan koleksiyonda Akdeniz ve Tropikal temalardan ilham alındı. Samimi, rahat, doğal esintileri ile “Akdeniz”; multi colour renklerin uyum içinde dans ettiği desenleri barındıran “Tropikal” temalardan ilham alınarak hazırlanan koleksiyon sınırlı sayıda üretilen parçalarla, seçilmiş Tekbir mağazalarında sizlerle buluşacak.

Esra KARADUMAN UZUN Kimdir?
Kingston University of London’da ‘Fashion Design’ eğitimi almıştır. 5 yıldır Tasarımcılık yapmakta olan Esra KARADUMAN UZUN, Tekbir’in ikinci kuşak yöneticileri arasındadır. Hayalini kurduğu markayı oluşturmanın heyecanını, sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktadır.

Veysi DEMİR Kimdir?

Creative Director Veysi Demir, London College Of Center Saint Martins’te eğitim almıştır. Londra’da ve Türkiye’de alanında bir çok firmayla freelance olarak çalışmakta; projelerini, sonuna kadar büyük bir heyecan ve tutkuyla üstlenmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir