sertap erenerin güzellik sırları

sertap erenerin güzellik sırrı 10 milyon kök hücre

sertap erenerin güzellik sırlarıSertab Erener güzellik sırrını anlattı. Yüzü ışıl ışıl görünen şarkıcı, Ayşe Arman’a verdiği röportajda yüzüne 10 milyon kök hücre enjekte ettirdiğini açıkladı.

Arman’ın “Yüzün pırıl pırıl. Işıldıyor. Sanki içinde ampul varmış gibi. Jüri olduğun televizyon programı sırasında da çok güzelleştiğin konuşuluyordu. Ne bu? Aşk mı? Küçük dokunuşlar mı?” sorusuna karşılık Erener şöyle cevap verdi;

” Şimdi yer çekimi denilen bir şey var, hepimiz eskiyoruz, Aşağıya doğru sarkıyoruz ve bunu görüyoruz. Ben işte buna mümkün olduğunca, sonuna kadar direnmeye çalışıyorum. Genetik olsun, başka şeyler olsun bir yığın yeni teknik çıkıyor. Açıkçası, korkusuzca gidip yaptırıyorum…Mesela yüzüme kök hücre yaptırdım… Kulak arkasından doku alıyorlar. Laboratuvarda üç hafta boyunca senin kök hücreni üretiyorlar. 10 milyon yeni kök hücreyle geliyorlar ve onları yüzüne enjekte ediyorlar. Yeni kök hücre demek, yeni bir cilt demek. Bayağı işe yaradı. Gelen yeni hücreler sıvı. Mezoterapide olduğu gibi, o sıvıyı derinin altına zerk ediyorlar. Gözaltının en dibinden itibaren yüze, boyna, gerekli her yere uyguluyorlar.”

Dolgular ile ilgili konuşan sanatçı, “Dolgu, doğru kullanıldığı zaman iyi. Ama yine de ben çok sevmiyorum. Çünkü usta biri yapmadığı zaman, herkes aynı yüze sahip oluyor. Yeni aletler arasında Polaris diye bir alet var. Ölü hücreleri uyandırıyor. Ayda bir de onu yaptırıyorum. Radyo frekansıyla cilt altı hücrelerini uyandırıyor.” diye konuştu.