Odrella Abiye Elbise Modelleri

odrella abiye elbise modelleri 2015 ilkbahar yaz
odrella abiye elbise modelleri 2015 ilkbahar yaz

Odrella Abiye Elbise Modelleri http://kadinsoruyor.abidinderki.com ‘da.. Odrella abiye elbise modelleri 2015 ilkbahar yaz sezonuyla fashionist’te bugünkü moda defilesi ile tanıtıldı. Modern ve enerjik tarzı olan bayanlara hitap eden abiyeleri Çağla Şikel ve Özge Ulusoy gibi ünlü mankenler giydi. Firma yöneticileri olan Halil Yürütken ve Mehmet Ağaoğlu da oradaydı..

Odrella Abiye Elbise Modelleri abiyelerdeki balık etek modelleri, uçuşan kumaşlı abiye elbiseler, uzun abiyelerin derin yırtmaçları, derin sırt dekolteli abiyeler ve payetli, brokar ve krep kumaşlar ile birleşiyor..

Odrella Abiye Elbise Modelleri

özge ulusoy abiye defilesi

Odrella ilkbahar-yaz abiye koleksiyonu abiyelerinde mor, saks mavi, mint yeşili ve turuncu renkli gipürler, tütü etek ve danteller kullanılmış. 2015 abiye elbise modasının sinyallerini de veren odrella abiyeleri, cam göbeği yeşili ile fıstık yeşili renginin abiye modellerinde yeni trendlerden olacağını gösteriyor. 2015 İlkbahar-Yaz elbise koleksiyonlarında renkli dantelleri öne çıkaran Odrella elbise modelleri, hint nakışı, kristal kumaş, kristal boncuk gibi el işlemeleri ile koleksiyonunu zenginleştiriyor.