21 ülkeden en farklı yatak odası tasarımları

Türkiye’nin de dahil olduğu toplam 21 ülkenin farklı ve ilginç yatak odası tasarımlarını bir araya getiren güzel bir site keşfettik.  Sitede; uzmanlaşmış mimar ve dekorasyon tasarımcıları tarafından yüklenmiş on binlerce dekorasyon fikri görseline “bir anda” ulaşılabiliyor. Oda kategorisi sadece yatak odaları ve ev dekorasyonu ile sınırlı değil, bunun altını çizmek isterim.

homify yatak odası tasarımları
“engel voelkers bodrum” homify

Pinterest gibi düşünün, ancak; bu site sadece dekorasyon resimleri sunuyor ziyaretçilerine ve beğeniye göre tasarımlar üstlere çıkıyor popüler olanlar ilk sayfalarda yerini alıyor. Hem de düzenli bir kategorileme altında. Yatak odalarına bakarken hangi stilde yatak odası dekorasyonu arıyorsanız kategorilerden o konuya tıklayarak anında istediğiniz görsellere ulaşabiliyorsunuz. Mesela; Akdeniz, Asyatik, Eklektik, Endüstriyel, İskandinav, Kırsal/Country, Klasik, Kolonyal, Minimalist, Modern, Rüstik ve Tropikal yatak odası tasarımları var hepsi birbirinden ilginç dekorasyonlara sahip.

küçük yatak odası için değişik tasarım fikirleri
“IR ARQUİTECTURA” homify

Küçük yatak odaları için dekorasyon önerileri arayanlar için birçok fikir var sitede. Dar yatak odası nasıl döşenir, dikdörtgen yatak odası dizaynı nasıl olmalı inanın birbirinden cin fikirler var. Atıyorum; yamuk yumuk ve üstelik küçücük bir odanız var. Bu odayı adam edip yatak odasına dönüştürmek istiyorsunuz, nasıl bir yatak odası takımı alacağınıza ya da ne tür bir oda tasarımı yapmanız gerektiğine karar veremediniz. On binlerce görselden mutlaka onlarcası hatta yüzlercesi size parlak fikirler verebilir! Ya da bu uzman tasarımcılardan biri ile iletişime geçerek; evinizi, iş yerinizi dekore ettirebilirsiniz.