Düğün Paketleri Evlilik Hazırlıkları Fuarı

vivense EKLEKTIK L KANEPE 3.980 TL köşe koltuk Vivense ev yatak odası dekorasyonu vivense mutfak masa sandalye seti fiyatları 850 lira

yeni evlenecek arkadaşlarıma ALLAH’TAN SABIR VE ENERJİ diliyorum çünkü evlilik hazırlıkları gerçekten zor, birde ben ve eşim gibi aniden evlenme kararı alıp birkaç ay içinde hem nişan hem nikah düğün yapacaksanız üfff üfff double sabır ve enerji dilerim sizlere :)))

şimdi sizlere kaliteli şık düğün paketleri evlilik hazırlıkları sitesi önereceğim arkadaşlar.

Ev dekorasyonu alanında sunduğu ürünlerle pazarda farklılık yaratan, Türkiye’nin online mobilya sitesi Vivense.com, 10-12 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek olan Evlilik Dünyası, Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nda çiftlerin yükünü hafifletmeye hazırlanıyor.

Düğün Paketi Kampanyaları

Düğün Paketleri kampanyası Evlilik Hazırlıkları Fuarı

Üreticiden tüketiciye doğrudan teslimat ile kaliteli ürünleri cazip fiyatlara sunan ev dekorasyon mimarı Vivense.com, evlilik hazırlığında olan çiftlerin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına kolayca ulaşabilecekleri Evlilik Dünyası, Evlilik Hazırlıkları Fuarı’na katılıyor. Çiftler için en meşakkatli konu olan evlilik öncesi hazırlıkları Vivense.com’un Düğün Paketleri ile hafifliyor. Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek olan fuar bu yıl 12. kez düzenleniyor.

Evlenecek çiftlere bu süreçte destek olmak ve onların yükünü hafifletmek amacıyla düzenlenen ve bugüne kadar 40.000’den fazla çifte rehberlik eden Evlilik Dünyası Fuarı, çiftlerle sektör profesyonellerini buluşturuyor. Düğün gününe yönelik firmalardan, ev hazırlığı sürecinde ihtiyaç duyulabilecek ürünlerin hizmetini veren firmalara kadar evlilikle ilgili her soruya cevap verebilecek kuruluşları içinde barındıran bu fuar, Vivense.com’un mimari dokunuşlarıyla farklı bir bakış kazanacak.

Her Bütçeye Uygun Düğün Paketleri, 2.000 TL’ye Varan Ekstra İndirim ve Sürpriz Hediyeler

Vivense.com evlilik arifesindeki çiftler için oluşturduğu birbirinden farklı ve alternatifli düğün paketleri ile hem her bütçeye hem de her zevke uygun mobilyalar sunuyor. Renkli düğün paketlerinin yanında fuarda 2.000 TL’ye varan ekstra indirim ve sürpriz hediyeler sunacak olan Vivense.com, A’dan Z’ye tüm ev dekorasyon ürünleriyle fuara katılmaya hazırlanıyor.

Yuvanızı Isıtacak Herşey Vivense.com’da!

Ev dekorasyon alanında sunduğu ürünlerle pazarda farklılık yaratan, Türkiye’nin online mobilya sitesi Vivense.com, 10-12 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek olan Evlilik Dünyası, Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nda çiftlerin yükünü hafifletmeye hazırlanıyor.