Davetiyemiz.com hakkında şikayetlerim

davetiyemiz nikah şekerleridavetiyemiz.com’dan 2011 Eylül ayının ikinci haftası 200 adet nikah şekeri sipariş ettim. Zühre isimli bayanla görüştüm ve siparişi bu bayana verdim. Bayan bana ısrarla üzerine basarak sorduğum “fotoğraftakinin aynısı olacak, badem şekeri 4 tane koyacaksınız değil mi?” sorusuna sürekli “evet” dedi. üstelik nikah şekerini dağıtmak için hediye bir sepet yollayacağını söyledi. ben iki adet sepet yollayın dedim ve sepet farkıyla artan tutarı o gün hesaplarına eft yaptım (ödedim).

davetiyemiz.com şikayet

davetiyemiz.com şikayet ancak ürünler geldiğinde tam bir fiyaskoyla karşılaştım ve hayal kırıklığına uğradım. parasını ödediğim sepette dahil nikah şekeri dağıtacağımız sepetler gönderilmemişti. 150 tl. üzerine ücretsiz kargo yazan site ben 230 liralık alışveriş ettiğim halde 7.5 lira kargoyu bana ödetmişti. durun daha bitmedi.. ısrarla üzerine basa basa sorduğum ve karşılık olarak da ısrarla evet yanıtını aldığım nikah şekerleri fotoğraftaki gibi değildi. 4 badem şekerli olacak denilen nikah şekeri 3 badem şekerli vgönderildi ve şekerler de minik minikti. yani her nikah şekerinden bir adet olmak üzere 200 nikah şekerinden toplamda 200 adet badem şekerimi çaldılar davetiyemiz.com yetkilileri.. ayrıca nikah şekerleri 3 tane de eksik gönderilmişti..

nikahıma 4 gün kala gerçekleşen bu olay beni gerçekten çok üzdü. kendilerini arayıp durumu anlattığımdaki tavırları da ayrıdan üzdü. siparişi verdiğim Zühre isimli bayan sepetlerin gönderilmemesi ve kargo ücretinin tarafıma ödetilmesi benim hatammış gibi “haa sepetleri unutmuşuz evet.. tamam sepetleri göndeririz ama kargosunu biz ödemeyiz” şeklinde köylü kurnazı bir havada müşteri memnuniyetinden son derece yoksun bir ağızla çıkıştı.. cehaleti; satış sonrası müşteriyle laçka, empatiden yoksun ve ilgisiz konuşmasından belli olan bu kişilere hakkımı kesinlikle helal etmiyorum! davetiyemiz.com şikayet

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.