Fransız Esteban BNG mağazalarındayeni yıl kokulu mum çeşitleri İLE Fransız Esteban BNG mağazalarında. yılbaşında kokulu mumlar ve oda kokularını ev dekorasyonunda kullanmak isteyenler için seçkin ve avangard seçimler BNG mağazalarında.

yeni yıl kokulu mum çeşitleri

Fransız Esteban BNG mağazalarında

Fransız Esteban  FRANSIZ ESTEBAN MUM KOLEKSİYONU BNG

Fransız Esteban sunduğu birbirinden farklı ürün çeşitleriyle evinizin size özel kokusunu oluşturmanızı sağlıyor. Ampule takılan seramik tas kokular aydınlatmanın verdiği ısı ile aktif hale gelerek odanızın havasını değiştiriyor, elektrik süpürgesinin içine koyulan Cedre serisinin pudrası temizlik esnasında oluşan kokunun ortadan kalkmasını sağlıyor. Kalıcı ve mistik tütsüler, farklı kokularda yağlar ve odanızda kullanmak için yapılmış parfümlerin yanı sıra ev dekorasyonunuzda da yaşam stilinizi yansıtmak için hayvan motifli tütsü altlıklar, japone ifadeli yağdanlıklar ve yeni yıl ürünleriyle BNG mağazalarında sizleri bekliyor. Farklı tasarımlarıyla sofistike ve avangart kadınların ilk tercihleri arasında olan BNG, kendinize yaşattığınız ayrıcalığı kapalı mekânlara da taşıyor. En çok tercih edilen ev ve kişisel bakım markası Fransız Esteban; özel kapalı mekân parfümleri, tütsüleri, dolap içi kokuları ve farklı birçok ürünüyle BNG mağazalarında satışa sunuluyor. %100 doğal esans ve doğal malzemeler ile üretilen alışılagelmiş dizaynların dışında farklı mistik dokulardan oluşan Fransız Esteban yılbaşında evinizin her köşesine ferahlık getiriyor.

Cedre: Alt notalarında sandal ağacının, vanilyanın, orta notalarında patchoulinin, üst notalarında ise greyfurt ve muskatın bulunduğu ev parfümü kalıcılığı ile hediye seçeneklerinin başında yer alıyor. Mistik doku bu baharatlı cedere serisinde ortaya çıkıyor.

Sous les feuilles: Yeşil bitkilerin tazeliğini, domates yapraklarının acısını, narenciyenin tatlı ekşi kokusunu bu seride hissedebiliyorsunuz. Alt notalarda kuru ağaç ve yosunun, orta notalarında domates yapraklarının, siklamen çiçeğinin ve beyaz şeftalinin olduğu, üst notalarında da greyfurt, mandalina ve limonun bulunduğu bu seri en fresh koku grubunda yer alıyor.

Teck & tonka: Özellikle Afrika ilhamlı bir esans olan teck & tonka, tahta evlerin yapısı adeta tarcın ile hayat buluyor. En lezzetli parfümlerden bir tanesi teck & tonka, alt notalarında amber ve tonka fasulyesi, orta notalarında sandal ağacı ve paçuli, üst notalarında ise tarçın, karanfil, muskat bulunuyor.

Amber: Amberin gizemli kokusu, turunçgillerin tazeliğiyle vurgulanıyor ve vanilyanın son dokunuşuyla büyüleyici bir parfüme dönüşüyor.

Note marine 2: Denizin tazeliğini hissedeceğiniz bu fresh parfüm, karpuz ve turunçgillerin vurgusuyla sonsuzluğun huzurunu evinize getiriyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir