FLO polaris 2018-2019 kışlık koleksiyonu

FLO_99.99TLpolaris 2014 kışlık koleksiyonu ile hayatınıza rahatlık ve şıklık katın!

“Hayatına Polaris kat” sloganıyla ayakkabı, terlik ve aksesuar gruplarında her yaşa ve zevke hitap eden modeller sunan Polaris, 2013/2014 kış koleksiyonuyla ayakkabı severleri rahat ve sıcacık adımlarla buluşturuyor.

yan resimdeki FLO 2014 kış bot modelleri fiyatları 100 lira

Polaris_Cocuk Polaris_Kadin

Polaris 2014 kış kadın koleksiyonu yeni sezonun trendlerinden olan kalın tabanlar; ayakkabı ve babet gruplarında zımba, taş gibi detaylarla dikkat çekerken, maskülen tarzdaki modeller ise bot gruplarında kendini gösteriyor. Dolgu tabanlı botlar; bordo, siyah ve kahverengi alternatifleriyle şık ve rahat adımlar atmak isteyenlerin kurtarıcısı oluyor. Bilekte biten zarif botlar ve karartmalı çizme modelleri ise hem günlük şıklık, hem de hafta sonu rahatlığı için tercih edilebilir özellikler taşıyor.

2014 kışlık kadın erkek çocuk ayakkabı bot modası polaris kadın erkek çocuk kış yeni sezon ayakkabılar botlar çizmeler polaris 2014 kışlık koleksiyonu flo polaris kışlık bot ev botu terlik modelleri

Polaris 2014 kış erkek koleksiyonuna göz attığımızda; bizi yine kadınlarda olduğu gibi kış aylarına özel sıcacık modeller karşılıyor. Koleksiyondaki casual modeller; siyah, kahve ve taba gibi kış renklerinin kullanıldığı ayakkabı ve bot seçenekleriyle stil sahibi beylerin adımlarına şıklık katacak nitelikte! Erkek koleksiyonundaki ayakkabı ve botlar; hem daha klasik çizgideki ofis kombinlerine, hem de sportif tarzın simgesi olan jean pantolonlara eşlik edebilir. Kalın tabanlar, bağcıklar ve tokalar da Polaris’in erkek koleksiyonunda ön plana çıkan detaylar arasında yer alıyor.

Fashion Spor Grubu, genç kızlara hitap eden kürklü ve taşlı modellerle renkli geçecek kış ayları için şık alternatifler sunuyor. Siyah, kahve, taba ve yeşil gibi renklerin ön planda olduğu klasik ayakkabı ve bot modelleri de stilinde sadelikten yana olan genç kızlar için ideal.

Kış aylarının en soğuk günlerini yaşadığımız bu günlerde Polaris mağazalarındaki rengarenk çocuk modelleri, miniklerin ayaklarını ısıtıyor. İçi kürklü ve kalın tabanlı modeller siyah, kahve, lacivert gibi renk alternatifleriyle hem kız, hem de erkek çocukların şık ve sıcak adımlar atmasını sağlarken; su geçirmez özellikli modeller de yağmurlu günler için oldukça ideal!

Polaris’in aksesuar grubuna göz attığımızda, ayakkabı koleksiyonunun çizgisini taşıyan modeller karşımıza çıkıyor. Çanta, cüzdan, kemer, şemsiye, eldiven ve çorap gibi ürünler Polaris’in aksesuar grubunu oluşturan ürünlerden sadece birkaçı. Doğal görünümlü malzemeler, zımbalar ve metal klipsler; aksesuar grubunda öne çıkan detaylar arasında yer alıyor.

Ev içi rahatlığın adresi Polaris

Kış günlerinde dışarıda olduğu kadar ev içinde de ayaklarımızı sıcak tutmak oldukça önemli. Polaris’in Ev İçi Grubu, her yaş kesimi için birçok alternatif sunuyor. Anaokulu çağındaki çocuklar için özel olarak tasarlanan ev ayakkabısı grupları, sevimli hayvan figürleriyle miniklerin eğlenceli adımlar atmasını sağlıyor. Kadın grubundaki terlikler topuklu alternatifleriyle ön plana çıkarken; erkekler grubundaki siyah, lacivert ve bordo renk tonlarındaki terlikler beylere sıcacık adımlar vaad ediyor. Kadınlar için tasarlanan ev botları ise farklılık arayan stil sahibi kadınların beğenisine sunuluyor.

“5 Nokta” ile masaj etkisi

2014 kış sezonunda da 5 Nokta ürünleriyle rahatlık ve konfora önem vermeye devam eden Polaris, “comfort masaj pedi” ile sağlıklı yürüyüş, dengeli basış ve masaj etkisi sunarak maksimum rahatlık yaşatıyor. Çalışan kadınlar için özel olarak tasarlanan “Comfort Strech” özellikli modeller uzun süre ayakta kalan kadınlara gün boyu rahatlık sunuyor. “Comfort Balance” özellikli ürünlerle ise her adımda rahatlık ve dengeli basışı hissetmeniz mümkün. 5 Nokta ürünleri hem kadınlar, hem de erkekler için her yaşa ve tarza uygun birbirinden rahat alternatiflerle kış aylarında her daim sizinle!

Polaris’in kış koleksiyonunu daha yakından görmek, şık ve rahat adımlar atmak için FLO ve Polaris mağazalarını; www.flo.com.tr/polaris ve www.polaris.gen.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Hayatına Polaris kat sloganıyla ayakkabı, terlik ve aksesuar gruplarında her yaşa ve zevke hitap eden modeller sunan Polaris FLO 2014 kış koleksiyonuyla ayakkabı severleri rahat ve sıcacık adımlarla buluşturuyor.