2018-2019 saç renkleri

2011 saç rengi modası sarı tonunda saç renkleriSarı tonlarında 2011 saç renkleri

Sarışınlık 2011 saç renklerinin en popüler renginden biri. Bu sene çok çeşitli sarı saç tonları var ve hangisini seçerseniz seçin hepsi 2011 saç modasına uygun.

Platin, altın sarısı, vanilya, bal sarısı karamel rengi sarısı, çilek sarısı, bakır sarısı.. Açık ve buğday tenli kadınlar için bu renkler mükemmel seçimler olur. Röfle, balyaj ve gölge ile saç kusurlarınızı da kapatabilirsiniz. (saçlarda matlık, cansız görünüm gibi)

Özellikle sarı saçlarda saç uçları çok kolay incelip yıpranacağından saç renginize uygun renk koruyucu ürünlerden mutlaka kullanın. Saçlarınız sağlıklı olduğu zaman çok daha güzel görünecektir.

Saçlarınız sarı ise onlara çok iyi bakmalı ve dip boyalarınızı sık sık yapmalısınız!

2011 saç rengi modası kahverengi tonunda saç renkleriKahverengi ve kahve tonlarında saçlar 2011

Genellikle her ten rengine uyum sağladığı için kahverengi kadınlar arasında oldukça tercih edilen bir saç rengidir.

Koyu çikolatadan karamel kahvesine kadar çok geniş bir renk skalası var. Şeker kahvesi (Toffee) ve karamel kahvesi bu geniş yelpazede en beğenilen kahve tonları. Altın kahvesi de parlak bir kahverengi tonu olduğundan sık tercih edilmekte. Saçlarınız uzunsa, bu renklerden birini seçmenizi öneririz.

Eğer uzun saçlarınıza keyifle bakmak istiyorsanız, renk koruyucu şampuan ya da kahverengi saçlar için özel olarak tasarlanmış parlaklık veren ürünlerden kullanabilirsiniz.

2011 saç rengi modası siyah saç Siyah saçlar

Moda söz konusu olduğunda ve bir de saç rengi söz konusu olduğunda siyah renk daima “zamansız” olmuştur.

2011 yılında özellikle soluk tenli kadınlar için siyah saç rengi gerçek bir aşk olacak. Özellikle açık bir cilt tonuna ve mavi gözlere sahip kadınlar için parlak siyah kesinlikle görüntülerinde mucizeler yaratabilir.

Saç ve cilt tonu arasındaki kontrast, gözleri ortaya çıkarır ve onları büyüleyici gösterir.

2011 saç rengi modası kızıl tonunda saç renkleri Kızıl tonlarında saç modelleri

Masum ve naif veya tam tersi yırtıcı bir kaplan görüntüsü arıyorsanız kızıl tonları kesinlikle çok ideal bir seçim olur. Kızıl rengi sihirli bir renktir saç modelinize göre sizi masum veya yırtıcı bir kaplan gibi gösterebilir. Özellikle çilli kadınlar kızıl saçlar için yaratılmıştır bile diyebiliriz!

Eğer daha doğal veya dramatik bir görünüm istiyorsanız, güçlü bir kırmızı-turuncu saç rengi kullanmayı düşünebilirsiniz. 2011 saç modasında hürrem saçları diye bilinen hürrem saç rengi tarçın bakır rengi tonundaki tarçın bakır kızıllar da var!

Kızıl tonları, sizi daha eğlenceli, özgür ruhlu ve neşeli gösterir. Mor, lavanta, lila, pembe, siyah, yumuşak kırmızı ve lacivert gibi tonlarla çok ahenkli görünür. Saçlarınız kızılsa, bu renklerde kıyafetler giymeye özen göstermelisiniz.