LOKMAN HEKİM Lakaplı ÖMER OSMAN KORKMAZ’DAN HİMALAYA TUZU KÜRÜ VE FAYDALARI

Çağın son lokman hekimi Ömer Osman Korkmazdan

HİMALAYA TUZUNUN FAYDALARI VE KULLANIMI VE TUZ KÜRÜ:

*Himalaya tuzu 200 milyon yılda oluşmuştur.

* İçerisinde 84 tane mineral olduğu kanıtlanmıştır..

*damarlarda sertleşme yapmaz.

*kalp,damar,tansiyon  ve böbrek hastaları rahatlıkla kullanabilirler.

*sağlıklı bir yaşam için ,doğru su(ph dengesi olan),doğru tuz ,temiz hava ve doğru beslenmek şarttır.

*sağlıklı ya da hasta olan herkes bu tuzu kullanmalı,diğer tuzu hayatından çıkarmalıdır.

*tadı normal tuz tadından daha keskindir.

*yumruk büyüklüğündeki bir himalaya tuzunu yarım bardak suyun içinde erimeye bıraktığınızda, yaklaşık bir haftada eriyor.

*bu tuzlu su karışımını içtikten sonra, ilk etapta tansiyon yükselmesi olabilir. vücut buna alıştıktan sonra tansiyon ve şekeriniz normale dönecektir.

HİMALAYA TUZUNUN KULLANIM ŞEKLİ NASILDIR

*Tuz kullanırken öncelikle bunları yapınız

bir miktar suyun içinde ıslatın ve erisin.normal tuz gibi bir kaç dakikada değil, bir parçası bir hafta gibi bir zamanda erir. ona göre hazırlık yapın.ardından istediğiniz yerde bu tuzlu suyu  kullanabilirsiniz.

dikkat:

bu tuz kaynatıldığında mineralleri kaybolur. Bu nedenle yemeğe kullanmak istediğinizde ,yemeği ocaktan indirdikten sonra bu tuzlu suyu ilave edin. Böylece içindeki mineraller kaybolmaz.

HİMALAYA TUZU  KÜRÜ NELERE FAYDA SAĞLAR:

Bir parça tuzu yarım bardak suyun içinde erimeye bırakın.(4-5 gün içinde ancak erir)bu sudan 1 tatlı kaşığı 1 çay bardağı suya katıp için. Sabah akşam içildiğinde

*cildi güzelleştirir ve pürüzsüz hale getirir.

*dolaşımı hızlandırır. Ayakları üşüyen kişilerde de olumlu etkiler yapar.

*gözlerde oluşan kanlanmaya faydalı olur.

* hazımsızlığı giderir.

*sahtelerinden ayırt etmenin en kolay yolu tadının çok keskin oluşudur.

*himalaya tuzu bulamıyorsanız Çankır tuzu da kullanabilirsiniz.

Kaynak: Kanal 7 Nur Ertürk / lokman hekim  Ömer Osman Korkmaz

12 nisan nur ertürk sıra gecesi, 2010 kilo verdiler, 5 nisan kanal 7 nur ertükte salata kürü zayıflamak için, aç karna kurulduğunda kan gelirmi, ahmet maranki polen alerji, akvaryumu en iyi temizlemenin yolu, amerikan hindisi fiyatları, ankara gürel mağazası büyük beden abiye kıyafetleri, ANKARA himalaya tuzu ANKARA, aşkın yalanı olmaz NUR ERTÜRK, aydında üretilen mesir macunu faydaları, Beslenme, Bitki, Bolero, broş satş yerleri, bütün seks çeşitleri açıklamalı, çelebi festivalle pelerin programı, ömer osman korkmaz lokman hekim şeker hastalığı, ömer osman korkmaz nur ertürk, ömer osman korkmaz tansiyon, omuz büyütme teknikleri, on ters on yonet yelek derya baykal da, osman cesur ailesi, osman korkmaz la penis büyütme, osman korkmaz lokman hekim, osman korkmaz lokman hekim himalaya tuzu, osman ömer korkmaz, osman ömer korkmaz lokman hekim, osman ömer korkmaz lokman hekim astım, öztürk lokman hekim, pano baskılı tunik modelleri, penis büyütme uzman tv, polen alerji burun deligine limon suyu iyi gelirmi, poni resimleri2010, rüyam gelinlik nur ertürk, Saglık, salata kuru, salata kürü zayıflama, salatalık kürü ile zayıflama, salatalık kürü video nur ertürk, salatalık kürü zayıflama, salatalık kürünün yapılışı, sarkoidoz, sarkoidoz hastalığının bitkisel tedavisi, sarkoidoz hastasıyım, sarkoidoz slayt, sedef hastalığına çeşitli ürünler, ŞEKERE TEDAVİ LOKMAN HEKİMLER, sevda himalaya kim, sezen 2010, tarçın şeker hastalığına iyi gelirmi, tıtanıc yenıden yapılabılırmı, tüp bebek kampanyası nur ertürk, Tuz, tuz çeşitleri tansiyon hasstalarıiçin, tuz lambası yararları, tuz lambasının faydaları, uzman tv penis büyütme teknikleri, www.ömer osman korkmaz, yapan, yılbaşı 2011 neye gelir, zara nasıl kilo verdi, zara nasıl zayıfladı