anneler günü hediyesi ne alsam?

anneler günü için hediyeanneler günü hediyesi ne alsam? anneler günü bu yıl 10 mayıs 2015 pazar günü kutlanacak. anneler günü her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanıyor. anneler günü hediye makyaj kutusuanneler gününde alınabilecek hediyelerden birkaç öneri sunmaya çalıştım. anneler günü anneye alınabilecek hediyelerden uygun fiyatlı ucuz, şık ve zevkli anneler günü hediye alternatifleri yayınlamaya 2015 anneler günü gelene kadar devam edeceğim.

İpek Uyku Maskesi

69 TL yerine 48,90 TL, İpek kumaş

İpek Kumaştan üretilmiştir. İçinde bir miktar lavanta tohumu vardır. Işık geçirmez. Kesesi ile birlikte satılmaktadır. Melatonin hormonuna süper destek! Gözlerinizi kapatıp, uykuya daldığınızda melatonin isimli çalışkan bir hormon harekete geçer ve tüm vücudunuzu dolaşarak günün yorgunluğunu siler, bağışıklık sisteminizi güçlendirir, toksinleri kovalar ve yaşlanmanızı geciktirir.

kapalı anne hediyeleri için tıklayın

Desenli Otantik Kase, Jason Graham’ın Seçimi

120 TL yerine 65 TL, Çap: 17 cm

Özbekistan’dan 40 yıllık kaseler sofralarınızı anlamlandırmak için şimdi bir arada.

İpek Portföy

175 TL yerine 140 TL, 35,5×24 cm, İpek Saten

Fleurs Botanique Makyaj / Takı Kutusu

80 TL yerine 54,90 TL, 17,2 x 29,9 x 15,9 cm, Sert Mukavva

Milan ve New York’da tasarlanmış, çok amaçlı saklama ve hediye kutuları üreten Tri-Coastal Design, kaliteli işçiliği, işlevselliği, çok özel desenleri ve vaadettiği konforla mekanlarınızdaki baş köşeyi kapmaya aday!

Summertime in Paris Ayakkabı Kutusu

25 TL yerine 19,90 TL, 28,6 x 19,7 x 11,5 cm, Sert Mukavva

Milan ve New York’da tasarlanmış, çok amaçlı saklama ve hediye kutuları üreten Tri-Coastal Design, kaliteli işçiliği, işlevselliği, çok özel desenleri ve vaadettiği konforla mekanlarınızdaki baş köşeyi kapmaya aday.

Butterfly 6’lı Türk Kahvesi Fincanı Seti

222,74 TL yerine 149,90 TL

Porselenin bahar ile şekillendiği sofralarınız çiçek açıyor.

Dekoratif Tablo

27 TL yerine 22,90 TL, 20×20 cm, Mdf

Evinize renk katacak dekoratif tablolar… Duvarlar delinmeden kolayca asılabilmesi için çift taraflı bantlar hazırlanmıştır.

İpek Mercan Kırlent

39 TL yerine 20,50 TL, 40×30 cm, İç Malzeme: Silikon Elyaf, Malzeme: %100 Pamuk

Doğal kumaşlardan doğanın renkleri ile tasarlanan benzersiz ürünler, pamuk ve keten kumaşlardan otantik tasarımlar, ipek, keten ve pamuğun mucize doğuran harmanlanması..

Canım Annem Yastığı

90 TL yerine 40 TL 25 cm x 45 cm, Koton

Annemm Yastığı

90 TL yerine 40 TL 25 cm x 45 cm, Koton

anneler günü hediyesi ne alsam?

eğer siz de 2015 mayıs anneler günü için anneme hediye bulamadım, anneler günü hediyesi ne alsam? anneme ne hediye alsam? diye hala düşünüyorsanız, bu ucuz ve zevkli hediyelerden annenizin en çok beğenebileceği bir tanesini seçerek şık hediyenizi anneler gününde annenize verebilirsiniz. bu özel güne dair paylaşmak istediklerinizi aşağıdaki yorum formuna aktarabilirsiniz.

One comment

  1. Biliyorum aslında hiç bir anneler günü hediyesi onların değerini gösteremez. Ama anneme öyle bir hediye almalıyım ki hem şaşırtmalı hem de mutluluğu gözlerinde görmeliyim. Fikir yürütmeye çalışıyorum.. Farklı fikirleri olan yorum yaparsa herkes nasiplenebilir…

    Onlar herşeyin en iyisine layık …

Comments are closed.