pronovias 2018-2019 gelinlik abiye modelleri fiyatları

pronovias 2011 gelinlik abiye modelleri kabarık gelinlikler fiyatlarıpronovias 2011 gelinlik modelleri fiyatları, gelinlik modelleri, pronovias abiye modelleri, gelinlik fiyatları, gelinlik modelleri ve fiyatları, kabarık gelinlik resimleri

pronovias 2011 gelinlik ve abiye modelleri fiyatları

yaz gelinlerine en güzel gelinlik modelleri bence yine pronovias gelinlikte olacak. pronovias 2011 gelinlik modelleri her zamanki gibi muhteşem ve göz alıcı. oldukça güzel ve harika modelleri bulunan gelinlik markası pronovias, yaz gelinlikleriyle de kış ve sonbahar sezonu gelinlikleriyle de baş döndürücü. en güzel gelinlikler ve en güzel kabarık gelinliklerin resimlerini pronovias 2011 gelinlik modelleri dergisinde bulabilirsiniz.

pronovias 2011 koleksiyonları

pronovias 2011 fashion gelinlik ve abiye koleksiyonu: Gerek deniz kızı kesimi gerekse dökümlü ve buğulu çizgileriyle hafif ve ince gelinlikler. Hepsi de pileli ya da yumuşak tül gibi hafif kumaşlardan hazırlanmış. Kadınsı kıvrımları gösteren silüetler üzerine fark yaratan detaylar: asimetrik dekolteler, çiçek, tüy ve zengin taş işlemeli aplikasyonlar.

pronovias 2011 city gelinlik ve abiye koleksiyonu: Çok özel gelinleri düşünerek duygu yüklü, muhteşem tasarımlar hazırladık. Mikado ipeği, brokar ve ipeksi saten gibi pırıltılı kumaştan uzun ve kısa kıyafetler. Tüylü transparan organzalar, işlemeli muslinler ve harika taş broşlar kıyafetlere şık bir hava veriyor. Tam bir zarafet gösterisi.

pronovias 2011 glamour gelinlik ve abiye koleksiyonu: Cüretkar hacim karşıtlıkları, dantel, organze ve tül gibi gösterişli kumaşlar ve rafine aksesuarlarla donatılmış gelinliklerle kişisel cazibenizi yakalayın.Kadınsı çizgilerinizi sarmalayan drapeler, taş aplikasyonlar, natürel katlar, volanlar ve pileli tüller.

pronovias 2011 ball gowns gelinlik ve abiye koleksiyonu: Açıkta bırakılan omuzların güzelliği, tam oturan korseler, muhteşem etekler gelinlerimizin rakipsiz bir havayla süzülmelerini sağlayacak. Özenle seçilmiş satenler, taftalar, dantelli kumaşlar cömert büzgüler ve pilelerle süslenmiş.

pronovias 2011 dreams gelinlik ve abiye koleksiyonu: Sizin için çok özel ve unutulmaz o gün için düşler ve fantaziyle dolu bir dünya yaratmaktan daha güzel ne olabilir ki… Göz kamaştıran kıskandırıcı dekoltelerle, görkemli eteklerle güzelliğinizi sergileyecek gelinlikler. Sayısız tüylerle donatılmış, sihirli aplikasyonlar, kat kar volanlarla çarpıcı evase kesimler ve deniz kızı kuyruklar.

pronovias 2011 style gelinlik ve abiye koleksiyonu: Dantelin ağırlığı ve gücü pek az kumaşta vardır. Transparan ve aplikasyonlardaki klasikliği tülle birleştiğinde muhteşem silüetler yaratabilir: ince oturtulmuş beller, çan etekler ve volanlı kuyruklar sizi çok özel ve gerçek bir prenses yapacak.

pronovias 2011 costura gelinlik ve abiye koleksiyonu: Klasik, romantik ve soylu silüetlerle yaratıcı, çok özel lüks tasarımlar. İsterseniz askıları muhteşem taşlarla donatılmış,kolları ipeksi satenlerle ya da tüylerle sarmalanmış, ölçülü dekolteleriyle doğal ışığınızı bir mücevher gibi sergileyebileceğiniz düz kıyafetler… İsterseniz de hafif şifonlar, mikado ipekleri, nakışlı danteller, jakar organzeler ya da taşlı tüller ve danteller kullanarak sunduğumuz tamamlayıcı kıyafetler.

pronovias 2011 gelinlik ve abiye modelleri