su geçirmeyen converse modelleri ve fiyatları

fuşya pembe converse modelleri

fuşya pembe converse modellerisu geçirmeyen converse modellerini ilk duyduğumda çok şaşırdım, çünkü; yıllar önce bardaktan boşanırcasına bir yağmur altında bilekli bembeyaz converse ayakkabılarımla ortada kaldığımda: “acaba birileri artık su geçirmez converse ayakkabıları çıkartacak mı?” diye içimden geçirmiştim 🙂 yıl 2014 ve işte su geçirmeyen converse chuck taylor all star rubber modelleri çıktı nihayet.. ya aslında vardı deri converse’ler tamam doğru 🙂 ama bu suya dayanıklı konversler bir başka.. tam yağmur altında giymelik ayakkabılar..

Su geçirmeyen converse modelleri Converse Chuck Taylor All Star Rubber serisi koleksiyonuna ait ve kadın, erkek, çocuk modelleri var..

CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR RUBBER KOLEKSİYONU

suya dayanıklı mor converse ayakkabı

Sokak modasının öncü markası Converse 2014 Sonbahar Kış koleksiyonunda öne çıkan Chuck Taylor All Star Rubber serisi, ayaklarınızı yağmurlu günlerden koruyacak. 2014 Sonbahar Kış Chuck Taylor All Star Rubber serisi yoğun monokromatik renklerde kauçuk üst yüzeylerle birlikte yumuşak polar astar kullanılırken, kenarları dikişli dil ve metal bağcık delikleri dikkat çekiyor. Suya dayanıklı Converse Chuck Taylor All Star Rubber ayakkabılar, yağmurlu günlerde ve çamurlu festival alanlarında ayaklarınızı korumak için adeta biçilmiş bir kaftan. Beş renk seçeneğiyle koleksiyonda yerini alan Yeni Chuck Taylor All Star Rubber serisini converse Türkiye online shop ve Converse mağazalarından satın alabilirsiniz..

su geçirmeyen converse modelleri

resim galerisindeki su geçirmeyen converse modelleri ve fiyatları 189.90 liradır..