Uludağ ve Kartalkaya İstanbul Torium Snowpark’ta!

torium snowpark grupfoni

İstanbul’un ilk karı Torium’a yağdı! Torium AVM içerisinde bulunan Türkiye’nin ilk kapalı kar eğlence merkezi “Torium Snowpark” a giriş ve Kar Simidi ile eğlence 30 TL yerine %50 indirimle sadece 15 TL!

Grupfoni fırsatları

Kışın gönlünüzce tatil yapma fırsatını bir türlü bulamıyor musunuz? Bunun için üzülmeyin! Şehrin tam içinde, Torium AVM’de kar keyfi yaşayacağınız muhteşem bir gün için fırsat ayağınıza kadar geldi!

Torium AVM içerisinde bulunan ve Türkiye’nin ilk kapalı kar eğlence merkezi “Torium Snowpark” size İstanbul’un göbeğinde tam anlamıyla bir “Kar Keyfi” yaşama fırsatını sunuyor. grupfoni’nin %50 indirimiyle Troium Snowpark’a giriş ve Kar Simidi ile eğlence dolu toplam bir saat 30 TL yerine 15 TL!

Türkiye’nin ilk kapalı kar eğlence merkezi

Torium Snowpark

Torium içerisinde yer alan Türkiye’nin ilk kar eğlence merkezi ‘Torium Snowpark’ kış sporlarının yeni merkezi olmaya aday. Dört mevsim kış sporları ve kar eğlencesi yaşatmak üzere ilk konuklarını ağırlamaya başlayan Snowpark’ta en düşük kar kalınlığı 50 cm’yi buluyor. Snowpark’taki karın kalitesi ise Uludağ ve Kartalkaya gibi yüksek rakımlı yerlere yağan karın kalitesine eş değer.