en yeni makyaj modası trendleri

2011 ilkbahar yaz makyaj trendleri modası2011’in en yeni makyaj modası trendleri en son moda en trendy makyaj nasıl yapılır günlük makyajımı nasıl yapmalıyım diyorsanız bu yazımı mutlaka gözden geçirin..

Mat ve dikkat çeken dudaklar: Bu sezon seksiliğe yardımcı olan dudak rengi tonları kırmızı ve turuncu. Ama unutmayın mat olanları. Dikkat çekici olmalıyım diyorsanız da renginiz pembe olmalı. Makyajınızı siyah renkli bir rimelle tamamlamanız mümkün. Eğer akşam makyajı ise siyah göz kalemini de ilave edin deriz.

Doğal makyaj: Doğal makyaj bu sezon da revaçta. Kusursuz görünümlü duru bir cilt için kapatıcı kullanabilirsiniz. Hafif bir allık uygulaması, maskara ve doğal görünümlü rujla doğal makyajınızı tamamlayın.

Parlak göz makyajı: 2011 yazında gözler renklenecek. İri gözlere sahipseniz dikkat çeken far renkleri kullanmanızı öneriyoruz. Turuncu, pembe, yeşil, mavi… Ama bu kadar vurgulu göz makyajında cildiniz kusursuz olmalı. Kapatıcı ve fondötenler size bu konuda yardımcı olacaktır.

Dumanlı gözler: Dumanlı göz makyajı yaratmak zordur ve pek pratik olduğu söylenemez. Ama modası asla geçmez ve her zaman trenddir. Siyah, gri ve koyu mavi renklerini karıştırarak gözlerde buğulu bir etki yaratabilirsiniz.