FLO anneler günü hediyesi kol saati

hediye kol saatiAnnenizin saati hep sizi göstersin…

Saatlerimizi FLO ve POLARİS ile
Anneler Günü’ne Ayarladık

anneler günü kampanyaları

Anneler Günü’nde, annenize onunla zamanın ne kadar eşsiz geçtiğini, ona duyduğunuz sonsuz sevgiyi anlatmak için çok özel bir kol saati hediye etmek ister misiniz? Bunun için FLO ve Polaris mağazalarından 26 Nisan-12 Mayıs tarihleri arasında anneniz ya da kendiniz için 100 TL ve üzeri alışveriş yapmanız yeterli…

flo saat hediye ediyor

FLO ve Polaris mağazalarında, toplam 37 ayrı model ve renkteki Anneler Günü’ne özel kadın, erkek ve çocuk kol saatlerinden dilerseniz kendiniz için de seçebilirsiniz.

12 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak kampanya ile binlerce çeşit ile ayakkabıda; moda kalite ve uygun fiyat avantajını bir arada sunan FLO ve Polaris’in birbirinden şık ve rahat yeni sezon koleksiyonundan annenize ya da kendinize seçim yapmakta zorlanacaksınız.

anneler günü kampanyası floKampanya Koşulları: Spor ve aksesuar reyonları hariç tüm indirimsiz ürünler kampanyaya dahildir. Ancak spor reyonlarında spor tekstil ürünleri ve spor çantalar kampanyaya dahildir. Aksesuar kategorisinde ise çanta hariç tüm ürünler kampanya dışındadır. Hediye saatler, mağazalarda yer alan modellerle sınırlıdır. Hediye edilecek saatler mağaza stoklarıyla sınırlıdır. Kampanya başka kampanyalarla, hediye çekleri ile ya da FLO kartla yapılan alışverişler ile birleştirilemez. Özel fiyatlı toplu satışlarda kampanya geçerli değildir. Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.’de saklıdır.

FLO Hakkında 2001 yılında Ziylan Grup içerisinde kurulan FLO, Türkiye’de ayakkabı marketi sisteminin öncülüğünü yapan bir mağazacılık sistemidir. FLO, müşterilerine dünya modasını en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sunmayı amaçlamaktadır.