milano moda haftası

milano moda haftası 2011Roberto Cavalli milano moda haftası Taylor Swiftmilano moda haftası podyumlarında türk manken Tuğçe Kazaz da vardı. İtalya’da yaşayan manken Tuğçe Kazaz, Milano Moda Haftası kapsamında Türk markası BNG için podyuma çıktı. Bülent ve Nilgün Gülen’in baş harflerinden oluşan BNG’nin 2010 sonbahar-kış defilesinde ‘baş manken’ olarak yürüyen Kazaz, büyük beğeni topladı. İtalyan Moda Konseyi’nin daveti üzerine tasarımlarını Milano’da sergileyen Nilgün Gülen, “Defile sonrası milano moda haftası konusunda İtalya ve düya basını bizimle çok ilgilendi” dedi.

milano moda haftası

Milano Fashion Week kapsamındaki defilelere bir çok ünlü katılımları ile renk kattı. Roberto Cavalli , Gucci, Ferragamo, Pucci, Armani, versace Elie Saab vb vb bir çok marka 2011 ilkbahar yaz kombinlerini görücüye çıkardı. Daha çok Roberto Cavalli defilesinde ünlülerin yoğunluğu fark edildi.

Rachel Bilson, Heidi Klum, Taylor Swift Roberto Cavalli defilesinden, January Jones Blake Lively Elie Saab defilesinden, Kylie Minogue Emilio Pucci defilesinden görüntüleriyle büyüledi. Şık kombinleri göz doldurdu. Milano moda haftasına katılan ünlüler içinde Taylor Swift oluşturduğu kombin ile benim favorim oldu. Tasarım Roberto Cavalli imzalı..