Tembelliğe Karşı Bitkisel Banyo

Mucizevi Otlarla Her Banyoda Baştan Aşağı Arının..

Stresse – Uykusuzluğa – Yorgunluğa – Baş Ağrılarına – Depresyona – Zihinsel Yorgunluğa – Zihinsel Karışıklığa – Tembelliğe Karşı Bitkisel Banyolar Yapın..

İşte Canlandırıcı Sakinleştirici ve Dinlendirici Aromatik Banyo Terapi Türleri Malzemeleri ve Banyoların Hazırlanış Tarifleri..

  1. BİBERİYE VE NANE + ARDIÇ YAĞI: Biberiye ve nane canladırır, stressi engeller, ardıç yağıda cildinizdeki yağı engeller.. Hafif sıcak bir banyo suyu hazırlayın.. İçine biberiye ve nane atın.. 5-6 damla ardıç yağı damlatın.. Banyo keyfiniz bitince cildinizdeki canlılığa şaşıracaksınız..
  2. PORTAKAL ÇİÇEĞİ YAĞI VE LİMON + NANE YAPRAĞI:  Portakal çiçeği yağı sakinleştirir, limon cildinizi besler ve canlandırır, nane yağrağı zihninizi güçlendirir, nefesinizi açar.. Ilık suyun içine 5-10 damla portakal yağı damlatın.. Sonra banyo suyunuza dilimlenmiş limon ve nane yaprakları ekleyin ve rahatlayana kadar suyun içinde uzanın.. Bu terapi ile hem bedenen rahatlayacak hem de aklınızı meşgul eden sorunlardan kurtulacaksınız..
  3. LAVANTA VE LAVANTA YAĞI:  Ilık suyun içine lavanta yaprakları atın, birkaç damla lavanta yağı damlatın ve banyo keyfinizi istediğiniz kadar uzatın. Lavantanın kokusu ile gevşeyip rahatladığınızı hissedeceksiniz..
  4. BİBERİYE VE NANE  + SARDUNYA YAPRAKLARI: Canladırır stressi engeller, sardunya yaprakları ise gün boyu enerjik, neşeli ve mutlu olmanızı sağlar.. Oda sıcaklığında bir banyo suyu hazırlayın.. İçine biberiye, nane ve sardunya yaprakları atın.. Yarım saat suyun içinde kaldıktan sonra, adrenalin seviyenizin yükselmesi için ılık suyla hızlı bir duş alın. Bu terapinin vücudunuza ve ruhunuza bıraktığı etki sizi büyüleyecek!
  5. GÜL YAPRAĞI VE GÜL YAĞI:  Canlandırır, stressi engeler. Gül yağıda doğal bir afrodizyaktır, enerjik ve mutlu olmanızı sağlar.. Cinsel canlılık için sıcak suyun içine bolca gül yaprağı koyun ve 10 damla gül yağı ekleyin. Küvette geçirdiğiniz 15 dk. ardından kendinizi çok daha canlı ve mutlu hissedeceksiniz..
  6. LAVANTA YAĞI, PAPATYA YAĞI, NANE YAĞI + ÇARKIFELEK YAĞI: Lavanta yağı rahatlatır, sakinleştirir, adele ağrılarına iyi gelir. Nane yağı cildinizi ferahlatır, tıkanmış gözenekleri açar. Papatya yağı ve çarkıfelek yağı tansiyonu düzenler. Ilık suyun içine nane yağı, lavanta yağı, papaya yağı ve çarkıfelek yağını damlatın.. Küvetinizin içinde 15 dk keyfinize bakın. Çıkınca alacağınız soğuk duşun ardından baş ağrılarınızdan kurtulduğunuzu göreceksiniz..