sokak modası 2018-2019 yaz bohem&salaş kombinler

salaş hippi tarzı kombinhippi kıyafetleri nerede satılır diye yana yakıla hippi tarzı kıyafetler arayan ve satın almak isteyen sokak modası hayranlarına güzel bir haberim var 🙂 bugün markafonide “stil aşkı” butiğinde “bohem zamanlar” hippilerin giyim tarzı olan salaş kıyafetler ve bohem tarzı elbiseler var. etnik desenli parçalar da göreceksiniz. çok değişik spor etekler, en farklı salopet şalvarlar, bol mu bol dökümlü mü dökümlü salaş pantolonlar ve bohem bluz tunik modelleri ise benim en beğendiğim bohem tarzı kıyafetleri oldu.

sbohem elbiselerokak modası 2013‘te bilindiği gibi en yeni trendlerden biri de bayan salaş pantolon modelleri. bohem stili şalvar modelleri ve tulumlar da çok moda bu yıl. desenleri ise genellikle yine bohem ve etnik desenler oluyor bu salaş pantolonların.

Gelip geçici bir trend olmaktan çok, kişisel bir duruşu betimleyen bohem stili, biraz hippi, biraz etnik olsa da, özünde rahat ve salaş bir tarz… Uçuşan kumaşlar, çiçek desenleri ve renk cümbüşünden güç alan bohem stili, her sezon başka bakış açılarıyla yorumlanıyor. Stil Aşkı: Bohem Zamanlar kampanyamızda bu sezon bu trendin nasıl yorumlandığını inceleyebilir, festivallerin hippi ruhunu tarzınıza uyarlayabilirsiniz.

sokak modası 2013 yaz bohem&salaş kombinler