Dantellerimi Oyalarımı Elişlerimi Satmak İstiyorum

dantellerimi elişlerimi satmak istiyorum dantel satışıBiribirinden güzel ve harika dantel, örgü, oya, etamin, nakış vs. elişi modellerinizi sergileyip satışa sunmak ve satmak mı istiyorsunuz. O zaman harika dantel örgü oya modelleri sitesinde ücretsiz olarak ilan verip elişlerinizi satabilirsiniz. Detaylar aşağıdadır.

dantel satmak istiyorum dantel satıyorum elişi satıyorum elişi satmak istiyorum dantellerimi satmak istiyorum elişlerimi satmak istiyorum ilan siteleri arıyorum diyorsanız dantel satışı yapmak elişlerinizi satmak için sitemize burdan üye olabilir ve ilanlarınızı ücretsiz yayınlayabilirsiniz. Bedava elişi satışı ilanı girerken dikkat etmeniz gereken 4 önemli kuralımız var:

Harika Dantel Örgü Oya Modelleri

  1. Mutlaka iletişim bilgisi girin (e-mail adresi, web site adresi gibi.)
  2. Mutlaka satacağınız dantelin net fotoğraflarını ilana ekleyin ve üründe kullandığınız malzemeleri belirtin (70 numara ören bayan gibi)
  3. Mutlaka fiyat yazın
  4. Mutlaka yazınıza ürünle alakalı 5 etiket girin

Eğer isterseniz dantel satış yerine eğer varsa dantel satışı sitenizin veya dantel hobi blog’unuzun tanıtımını da ilan olarak ekleyebilirsiniz. Fotoğraf, etiket ve web adresi bilgisi girmeyi unutmayınız. ücretsiz komisyonsuz Dantellerini Sat, bedava Dantel Siteni Tanıt..

Yorumlar kapatıldı.