İbrahim Adnan Saraçoğlu'ndan Depresyon ve Panik Atak Tedavisi İçin Ispanak ve Tere Kürü

İbrahim Adnan Saraçoğlu’ndan Depresyon ve Panik Atak Tedavisi İçin Ispanak ve Tere Kürü Bitkisel ve Doğal Alternatif Tıbbın Nimetlerinden Bizler De Faydalanalım.

Bilindiği gibi panik atak; psikologlar tarafından genelde zengin hastalığı olarak anılmaktadır -biraz lükse girdiğinden ve kaprisli bir hastalık olmasından ötürü olmalı 🙂 Ancak günümüz dünyası öyle bir hal aldı ki gidişat panik atağın artık zengin fakir ayrımı yapmadığını gösteriyor. Ne yazık ki çağın hastalığı olmuş olan depresyon gibi panik atakta artık görmeye alıştığımız türden bir hastalık olma yolunda hızla ilerliyor.

Gelin bu psikolojik rahatsızlıkları alternatif tıp yöntemleri ile nasıl aşabileceğimizi İbrahim Adnan Saraçoğlu’nun bulduğu ıspanak tere kürü ile öğrenelim..

Sabah uygulanacak Depresyon ve Panik Atak Tedavisi İçin Ispanak ve Tere Kürü:

Depresyon ve Panik Atak Tedavisi İçin Ispanak ve Tere Kürü Malzemeleri: 5-6 yaprak taze ıspanak, 10-12 maydanoz saplarıyla birlikte, 3 bardak kaynamış su.

Depresyon ve Panik Atak Tedavisi İçin Ispanak ve Tere Kürü Hazırlanışı ve Kullanımı: Ispanakları ve maydanozları suyun içine atın. 3 dk. kadar kaynatın. Suyunu için.

Akşam uygulanacak Depresyon ve Panik Atak Tedavisi İçin Ispanak ve Tere Kürü:

Depresyon ve Panik Atak Tedavisi İçin Ispanak ve Tere Kürü Malzemeleri: 5-6 Yaprak ıspanak, 8-10 yaprak tere saplarıyla ve 2.5 bardakta su.

Depresyon ve Panik Atak Tedavisi İçin Ispanak ve Tere Kürü Hazırlanışı ve Kullanımı: Ispanakları ve tereleri kaynayan suyun içine atın.3 dakika kaynattıktan sonra suyunu için.

ÖNEMLİ NOT MUTLAKA DİKKATE ALMALISINIZ: Bu kürü hergün, günlük olarak hazırlayıp taze olarak için. Aksi halde bir etkisi olmaz.

prof. dr. ibrahim-adnan-saraçoğlundan-depresyon-ve-panik-atak-atak-tedavisi-icin-ıspanak-ve-tere-kürü-depresyon-panik-atak-için-bitkisel-doğal-tedavi-çozum