leopar desenli ayakkabı modelleri

Leopar desenli kıyafet giymenin, aksesuar takmanın mevsimi yoktur. Moda dergilerinde, trend haberlerinde “bu sezon leopar desenli ayakkabı modelleri moda olacak” tarzında yazıları sıklıkla görüyor olsanız da, bilin ki leoparın hiçbir zaman ölmeyen bir kışkırtıcılığı ve cazibesi vardır.

leopar deseni tutkusu… leopar desenli ayakkabı, leopar desenli ayakkabılar, leopar desenli elbiseler, leopar desenli ayakkabı modelleri, leopar desenli ev eşyaları, leopar desenli kıyafetler… 2011’de, 2012’de ve 2012 ayakkabı modasında… kısacası her yeni yılın ayakkabı modasında yine yeni yeniden en trendy & moda olacak ve hiç eskitilemeyecek bir desendir leopar deseni…

leopar desenli ayakkabı modelleri

Her kadının son moda 2012 modası leopar desenli bir ayakkabı olmazsa olmazlarındandır. Dilerseniz çizmenizde, dilerseniz özel tasarım ayakkabılarınızda, babetinizde ve alçak topuklu ayakkabınızda, bootie’de, ankle botunuzda, ugg botlarınızda, abiye ayakkabınızda, dilerseniz ev pandufunuzda ev botunuzda kışkırtıcı ve afrodizyak etkili sayılan en yeni moda leopar desenli eşyalara yer verin.

peki leopar desenli ayakkabı ile ne giyilir? leopar desenli ayakkabıyla vamp ve seksi kırmızılar, fuşyalar ve elbetteki siyahlar giyilebilir. leopar deseni ayakkabılar bence saten, ipek ve kadife kumaşlı kıyafetlerle kombinlenebilir. çok fazla leopar desenli kıyafetin bir arada kullanılmasını ben şahsen hoş bulmuyorum örneğin; elbise deseni de leopar olursa leopar desenli bir ayakkabı ile kombinasyon yapıldığında hoş durmuyor. hele hele aksesuarlar, elbiseler ve ayakkabı hepsi birden leopar desen olunca çok ama çok rüküş duruyor bence..

leopar desenli ayakkabı fiyatları leopar desenli ayakkabı modelleri içinse güzel kadınlar güncel moda blog’umuzu takip edin.