neutrogena ürünleri yorumları

neutrogena ürünleri yorumlarım için aşağıdaki yazıyı okuyabilirsiniz.

neutrogena ürünleri şuan markafonide %50 ye varan indirimle satışta. tıklayın!

karma cilt bakımı normal veya kuru ciltlere göre biraz daha zahmetli oluyor. bunun için cildimi yıpratmadan sık sık temizlemem ve yağlandırmadan nemlendirmem gerekiyor. ben karma cildim için en çok neutrogena ürünleri kullanıyorum. cildimi yıpratmadığını ve uzun süreli derinlemesine temizlik yaptığını hissediyorum çünkü. piyasadaki muadil bakım güzellik kozmetik ürünlerinden daha etkili ve fiyatları da “kalitesine göre” çok uygun bence. mesela neutrogena göz bakım kremlerinin kalitesindeki göz çevresi kremleri piyasada 80-90 liradan başlarken neutrogena göz bakım ürünleri 20-30 liradan başlıyor 🙂 ki özellikle 30 yaşından sonra düzenli olarak göz çevresi bakımı uygulamamız gerektiği düşünülürse neutrogena ürünleri uzun vadede kesemin dostu olacak yorumunu yapabilirim.

kullandığım neutrogena ürün yorumlarını sizlerle paylaşmak istedim. diğer neutrogena ürünleri kullananların yorumlarını okumak için yorum kısmına bakabilirsiniz. eğer siz de bir kullandığım neutrogena ürünü kullanıcısıysanız yorumunuzu bırakabilirsiniz.

neutrogena ürünleri yorumları

neutrogena göz kremini günde iki kez uygulayın göz çevresinin nemlendrilmiş olması ve aydınlık olup ışıldaması; genç ve doğal görünmenin birinci kuralıdır. neutrogena göz kremi, çantamdan ve tuvalet masamdan eksik etmediğim, en çok sevdiğim kremlerimdendir.

Göz Çevresi Bakım Kremi-14 ml
Etkili bir anti-oksidan olan Protient ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde göz çevresini sadece 1 hafta içerisinde canlandırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır.
Klinik olarak kanıtlanmış özellikleri:
Göz Çevresini aydınlatır.
Kullanıldığı andan itibaren göz çevresinde siyah halkaların ve şişliklerin görünümünü azaltır.
İnce çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
Kullanıldığı andan itibaren tüm göz çevresini rahatlatır ve nemlendirir.

neutrogena makyaj temizleme mendilleri hafif bir yapıda ve alkolsüz olduğundan cilde çok bastırmadan ve cildi çok yormadan kullanıldığında çok etkili ve iyi sonuç veriyor. cilde iki saniyede özel bir bakım yapmış gibi oluyor. ancak her zaman söylediğim gibi ne kadar güzel olursa olsun bir temizleme mendili sonrası yüzünüzü suyla durulamanızı tavsiye ederim. daha güzel ve daha parlak bir cilt istiyorsanız özellikle 🙂

Deep Clean Makyaj Temizleme Mendili 25’li- ml
Neutrogena Makyaj temizleyici mendil, makyajın en uygun biçimde silinmesini sadece basit bir işlemle gerçekleştiren etkili temizlik losyonu ve “multi dalga” yapılı mendil içerir.
Bu mendiller her tür makyajı, hatta suya dayanıklı rimeli bile temizler.
Göz çevresindeki hassas derinin artık ovuşturulmasına gerek yok.
Hassas gözler için uygundur.
Cilt üzerinde yağlı bir tabaka bırakmaz.
Göz doktorları tarafından test edilmiştir.

neutrogena pembe greyfurt serisinin rengine aşığım desem abartmış mı olurum 🙂 çıkar çıkmaz aldığım neutrogena pembe greyfurt günlük peelingini ben çok seviyorum. karma ciltlere kesinlikle öneririm. ancak günde birden fazla kullanmayın derim.

Pembe Greyfurt Günlük Peeling Jel-150 ml
Cilt problemlerine karşı doğal içerikli en etkili çözüm Neutrogena Pembe Greyfurt Günlük Peeling Jel
Pembe greyfurt özlü içeriğe sahip bu ürün, dermatologlar tarafından önerilen cilt problemleri ile etkili şekilde savaşan formüle sahiptir.
İçeriği Mikroclear teknolojisi ile güçlendirilmiştir.
% 100 pembe greyfurt özlerine ve vitamin C’ den oluşan bu ürün ciltteki siyah noktaların ve sivilcelerin önlenmesine yardımcı olur.
Eşsiz bir formüle sahiptir.
Ciltteki siyah nokta ve lekelerle etkili olarak savaşarak geriye taptaze ve yenilenmiş bir cilt kazandırmaya yardımcı olur.
Siyah nokta ve sivilcelerle savaşan formül Neutrogena Pembe Greyfurt Günlük Peeling Jel İçeriğindeki güçlü MikroClear teknolojisi ne mikro boncuklar sayesinde gözeneklerde biriken tıkanıklıkların derinlemesine açılmasına ve ciltteki siyah noktaların ve lekelerin ortadan kalkması ile savaşır.
Düzenli olarak kullanılmaya başlandığında cilde serinlik etkisi ile tazelik kazandırarak nazikçe dokunur ve cildi kurumalara karşı korur.
Kullanım Şekli: Temiz ve ıslak cilde günde iki kere sabah ve akşam olmak üzere uygulayın ve bir süre beklettikten sonra su ile iyice durulayın.

neutrogena deep clean temizleme jeli bence bir klasik ve karma ciltli hatunların banyo dolabında mutlaka bulunması gereken karma cilt temizleyicilerinden. şiddetle öneririm. günde iki kez kullanın (sabah ve gece yatmadan önce) eğer karmadan yağlıya bir cildiniz varsa kullanımı günlük üçe de çıkartabilirsiniz.

Deep Clean Temizleme Jeli (Facıal Cleaner)-200 ml
Sağlıklı bir cilt için derinlemesine temizlik gerekir.
Neutrogena Deep Clean Temizleme Jeli cildin tüm gözenekleriyle birlikte temizlenmesini sağlar.
özel formülü cildi yumuşatır ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.
Makyaj, yağ, kir, toksini ve ölü hücreleri ciltte barındırmayan Neutrogena Deep Clean Temizleme Jeli cildi doğal ve saf haline dönüştürür.
Hızlı ve etkili cilt temizleme özelliğine sahip jel yağ, alkol ve zararlı hiçbir madde içermez.

neutrogena ürünleri şuan markafonide %50 ye varan indirimle satışta. tıklayın!