TWIST 2018-2019 Kış Kampanyası

İstinye Park ve Bağdat Caddesi MINI’lendi!

TWIST 2014 Kış Kampanyası..Kampanya kapsamında hediye edilecek olan MINI’yi görmek isterseniz İstinye Park ve Bağdat Caddesi Twist mağazalarında sürprizler sizleri bekliyor. Özel tasarım MINI’yi hem yakından görebilir, hemde Twist’e özel tasarlanan MINI sweatshirtlerine sahip olabilirsiniz.

TWIST 2014 Kış mini cooper Kampanyası

TWIST’TEN YENI SEZONA ‘MINI’ SURPRİZİ

Sıra dışı tasarımları ve yenilikçi tarzıyla fark yaratanların markası Twist, 2013-2014 Sonbahar Kış sezonunu dolunay ışığıyla aydınlatıyor.

‘Kara kış’ın ortasında yeni duyguları ve yeni fırsatları karşımıza çıkaran Twist, şimdi de MINI sürprizi ile sezonun sezonun en hızlı, en heyecanlı ve en eğlenceli projesine imza atıyor.

20 Eylül’de Twist mağazalarında ve www.twist.com.tr online satış sitesi üzerinden başlayacak kampanya ile Twist müşterileri özel tasarım MINI aracını kazanma şansına sahip olacak.

20 Kasım tarihine kadar devam edecek olan kampanyaya katılmak ise çok kolay. 20 Eylül – 20 Kasım tarihleri arasında yapacağınız her 200 TL’lik alışverişiniz için bir çekiliş hakkına sahip olacaksınız. Daha çok alışveriş daha çok katılım hakkı demek.