Selena Gomezin Tarzı: Adidas NEO İlkbahar Yaz 2018-2019 Koleksiyonu

selena gomez 2014 tarzı stili resimleri
adidas neo 2014 selena gomez tarzı stili resimleri

Selena Gomezin Tarzı: Adidas NEO İlkbahar Yaz 2014 Koleksiyonu. Selena Gomez asi yönünü yeni adidas NEO Koleksiyonu’nda açığa çıkarıyor..

2012 yılından bu yana adidas NEO Label tasarım ekibi ile çalışan ABD’li oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez, NEO İlkbahar/ Yaz 2014 Koleksiyonu’nu hayranlarının beğenisine sundu. Bu yeni koleksiyonun modelliğini ise, hatları açığa çıkaran çiçekli bahar görünümüne vurgu yapan iddialı fotoğraflarla yine Selena yapıyor.

Selena Gomezin Tarzı: Adidas NEO İlkbahar Yaz 2014 Koleksiyonu

Global stil ikonu ve adidas NEO Label konuk tasarımcısı Selena Gomez, nefes kesici görünümü eşliğinde yeni adidas NEO İlkbahar/ Yaz 2014 Koleksiyonu’nu tanıttı.

Hazırladığı bir önceki koleksiyon ile deneyim kazanan yıldız, sokak tarzından aldığı ilham ile tarzına ‘asi rock’ detayını da ekleyerek adidas NEO Label konuk tasarımcı rolünü daha da geliştiriyor. Koleksiyonun modelliğini, hatları açığa çıkaran çiçekli bahar görünümüne vurgu yapan iddialı fotoğraflarla yine Selena yapıyor.

Selena Gomez yeni adidas NEO İlkbahar/ Yaz 2014 Koleksiyonu ile ilgili şunları söyledi: “Yeni koleksiyonum son derece eğlenceli ve baskılar ile dolu. Her şey bunu kullanıp kendi bireysel tarzınızı bulmakta bitiyor. Tarz ve görünümleri karıştırıp eşleştirerek bu parçalar ile gerçekten eğlenebilir ve tamamen size ait asi bir görünüm yaratabilirsiniz.”

adidas NEO Label Başkan Yardımcısı Claire Midwood ise şöyle konuştu: “Selena yeni adidas NEO Koleksiyonu’nda iddialı ve asi yanını ortaya çıkarttı. Konforlu, kolay giyilebilen parçalar baharda günlük giyime hava katarken gençler de tarzlarını tecrübe edebiliyorlar.”