Türkiye Tesettür Modası Fuarı 2019

İSTANBUL İSLAMİ MODA’NIN BAŞKENTİ OLUYOR.

Demos Fuarcılık tarafından ilki 01-04 Ekim 2009 tarihinde gerçekleştirilen Tesettür Moda Fuarı’nın 2.si 08-11 Nisan 2010 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

2010 yılında Dünya Kültür Başkenti seçilen ve ayrı kültürlerin buluşma noktası olan İstanbul, İslami Modanın da Başkenti oluyor.

Katılımcı firmalar tarafından sergilenecek ürünlerin Lansmanlarının gerçekleşeceği, Defileler ve Showların düzenleneceği 2. Tesettür Moda Fuarı, İslami tarzda giyinen bayanların ve işadamlarının buluşma noktası olacak.

Tesettür Fuarına Yurtdışından Yoğun İlgi…

Yurtiçi ve özellikle yurtdışından görmüş olduğu yoğun ilgi nedeniyle 2.yılında %300 büyüyen Tesettür Fuarı, Dünyanın sayılı Moda Fuarlarından biri olma yolunda emin adımlarla
ilerliyor.

Ziyaretçi profilini Ortadoğu ülkelerinin yanı sıra Avrupa, Amerika ve Avustralya’da yaşayan Müslümanlara hizmet veren işadamlarının oluşturduğu Tesettür Fuarı’nı geçtiğimiz yıl 1.117 yabancı işadamı ziyaret etmiştir. Özellikle Ortadoğu ülkeleriyle yeni yapılan anlaşmalar ve vizenin kalkması fuara ilgiyi oldukça artıracak.
08-11 Nisan 2010’da düzenlenecek 2. fuar, Amerika, İngiltere, Malezya, Hindistan, Ürdün, Suriye ve Tayland’dan 50 civarında yabancı moda firması ve 150 civarında Türk Moda Firmasının katılımıyla açılacak.

Türk Tekstil İhracatına Yeni Açılım

Yoğun bir yurtdışı ve yurtiçi tanıtım kampanyası ile tanıtılan Tesettür Moda Fuarı, İstanbul’u İslami Modanın Merkezi haline getirecektir. Bu yoğun çalışmalar, Türk Tekstil sektörüne yeni pazarlar kazandıracak ve önemli bir ihracat artışı sağlayacaktır.

2010 YAZ MODASI TESETTÜR MODA FUARI’NDA

2010 Yaz Modasının sergileneceği fuarda Eşarplar, Yazlık Pardösüler, Abiye Kıyafetler ve Elbiseler, Hamile Kıyafetleri, Tesettür Nişanlık, Gelinlik ve Damatlıklar, Şal ve Başörtüler ile Tesettür tarzı Mayolar sergilenecektir.

Saygılarımla,
Irmak GUR
Demos Fuarcılık ve Org. Ltd. Şti.

M : 0538-443 25 84

T : 0312-447 54 99

E : irmak@demosfuar.com.tr

http://www.demosfuar.com.tr