Le Silla 2018-2019/15 Sonbahar-Kış Ayakkabı Koleksiyonu

İstanbul Kanyon AVM’de lüks tüketim çılgınlarının müdavimi olduğu şık mağazalardan Harvey Nichols’te bulunan dünyaca ünlü lüks ve pahalı ayakkabı markalarından Le Silla yeni sezon modellerini mağazasına taşıdı bile. Le Silla 2014-2015 sonbaharlık kışlık kadın ayakkabıları botları çizmeleri Le Silla Kanyon mağazasında görülebilir..

Le Silla 2014-2015 Fall Winter Woman Shoes Collection

Le Silla 2014-2015 Fall Winter Woman Shoes Collection

Moda tutkularının vazgeçilmez adresi Harvey Nichols, dünyaca ünlü İtalyan ayakkabı markası Le Silla’nın 2014/15 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nu sunuyor. Koleksiyon, modern kadının özgürlükçü ruhu, abartısız ve korkusuzca giydiği zırhından ve kendine güveninden ilham alıyor.

Deri ve kürklerin metal aksesuarlarla birleştiği koleksiyonda, klasik modeller farklı formlarda karşımıza çıkıyor. Dolgu topuklu ayakkabılar, çapraz bağlamalı yüksek topuklu kısa botlar, kalem ve kare topuklu stilettolar bulunuyor.

Basit ve rahat görünümlü yumuşak ipeksi derilerin kürk detaylarla birleştiği kar ayakkabıları ve après-ski botların yanı sıra klasik binici formuna yeni bir soluk getiren çizmeler ise asillikten ve yüksek sosyeteden ilham alınarak yumuşak, birinci kalite deriler ile tasarlandı.

Klasik stilden hoşlanan kadınlar için, sivri topuklu gece ayakkabıları ve botlar sade çizgilerle stilize edildi. Koleksiyonda genel olarak siyah, bordo, Rönesans mavisi, koyu yeşili gibi zamansız ve sofistike renk tonları öne çıkıyor. Derilerin üstünde parlak ve çarpıcı bir görünüm sağlayan altın aksesuarlar şık bir hava katarken farklı tarzı ortaya koyuyor.

Le Silla 2014/15 Sonbahar-Kış Ayakkabı Koleksiyonu’nda yer alan feminen ve elegan tasarımlar Harvey Nichols’ta ayakkabı tutkunlarını bekliyor.