Next Accessory ilkbahar yaz kolye modelleri

Next Accessory ilkbahar yaz kolye tasarımları ve yeni çıkan en son moda kolye modelleri ile, gündüz ve gece şıklığınızı tamamlayan zarif çizgileri en şık olmak istediğiniz günlük ve abiye kombinlerinize taşıyor!

Next Accessory ilkbahar yaz kolye modelleri
bu yazın en moda trend kolyeleri

Aksesuar meraklılarının yakından takip ettiği Next Accessory 2014 İlkbahar Yaz koleksiyonunda en yeni en güzel kolye tasarımlarıyla şık stilinize renk katıyor. Doğal ve yarı değerli taşların da kullanıldığı özel kolye tasarımlarında; hem gündüz hem de gece tercih edilebilir nitelikteki renkli şık taşlar ve bu yılın moda renkleri öne çıkıyor.

Next Accessory 2014 yeni sezon ilkbahar yaz kolye modellerinde daha çok yumuşak ve pastel renkteki tonlar mevcut.. Yaz aylarında bronz ten ile uyum içinde olacak soft toprak renkleri, inci rengi ve akik taşı gibi yarı değerli doğal taşlarla bir araya geliyor. Next Accessory ilkbahar yaz kolye modellerinde minimal tasarımlar dikkat çekerken, kolyelerde popüler trend olan “Fatma’nın eli” teması yeni sezonda da kendini gösteriyor. Gri ve siyahın kullanıldığı kolyelerde ise gold kombinler ve canlı renkler enerjinizi yükseltiyor.

Next Accessory’nin keyif dolu trendy koleksiyonu, markanın konsept mağazaları ve satış noktalarının yanı sıra www.nextaccessory.com online satış sitesinde!