Modern Tesettürlülere Uygun Kombinler

Tesettür Modası.. Modern Tesettürlülere 2010-2011 Modasına Uygun Kombinler.. Son Moda Modern Tesettür Giyim Kıyafetleri..

tesettürlü kombinler tesettüre uygun kıyafetler tesettür giyim hijab türban denim kot pantolon vintage modası pudralar pudra rengi modelleri stilleri 2010 2011 tesettür modası kombin resimleri

hijabstyles tesettür, başörtüsü ve türban stilleri modelleri blog’unun yazarı sevgili Jana, İngiltere’de bloglayan bir blogger. Daha önce ben de kendisine bir kaç kıyafet kombini resmi göndermiştim. İnternette dolaşırken Jana’in hazırladığı modern tesettürlü bayanlara uygun günlük gündelik giyilebilecek birkaç kombinasyon resmine rastladım. Ben kombinlerini beğendim bakalım sizler de beğenecek misiniz? Ben özellikle yukarda büyük halini verdiğim pudra renkleri (kum rengi, bej, kum beji, pudra pembesi) mercan rengi (nar çiçeği, coral) ve turkuaz rengi kombinasyonu çok beğendim. Tarzıma çok hitap ediyor. Ayrıca pudra -ten, bej, kum, toz pembe- renkleri, nar çiçeği rengi ve turkuaz bu yılın moda renkleri.

Resimlerin üzerine tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz..