Arap Göz Makyajı Arap Kadınların Makyaj Videosu (gözleri büyük iri gösteren makyaj)

Gözleri büyük iri göstermek için nasıl bir makyaj yapılmalıdır? diyen kızlara verilebilecek en kestirme cevap arap göz makyajıdır. Arap göz makyajı, gözü fazlasıyla iri büyük gösteren bir göz makyajı tekniğidir. Küçük gözleri bir deve çevirebilir bu makyaj hilesi 🙂 Gözleri büyük gösteren arap göz makyajı nasıl yapılır resimler ve videolar ile sizlere sunmaya çalıştım.

Bana göre oldukça abartılı ve ağır bir makyaj tekniği arap göz makyajı. Özellikle tesettürlü türbanlı kadınları kızları anlayamıyorum arap göz makyajı yapıp sokaklarda fink attıklarında 🙂 Çünkü gerçekten çok dikkat çeken ve kadını daha cazip hale getiren ayrıca amiyane tabirle “orta malı” gibi peşkeş çeken bir görüntü çıkarıyor ortaya. “Benim görüşüme göre”; insan sadece “mahremlerine” bu kadar güzel görünebilir, aksi halde “orta malı”dır 🙂 Çünkü bu güzelliği herkes gördüğü için, herkes aynı oranda bu güzellikten istifade etmektedir..

Aşağıdaki arap göz makyajı örneklerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca arap göz makyajı nasıl yapılır videosunu da izleyebilirsiniz en aşağıdan.

Arap göz makyajı (gözleri iri büyük gösteren makyaj) resimleri :

Arap göz makyajı videosu izle :