kayra 2018-2019 ilkbahar yaz koleksiyonu

k

kayra 2013 ilkbahar yaz kelebekler koleksiyonuayra 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu mart 2013’te tesettür dünyasının beğenisine sunuldu. 2013 yaz tesettür modasına biribirinden güzel pardesü, kap, elbise ve en güzel tesettür kıyafetlerini en moda trendlerle tasarlamış tesettür markalarından biri olan kayra tekstil, katalog çekimlerinde kullandığı eşarpsız, türbansız bayanlarla tesettürsüz hanımlara da açık bir giyim markası olduğunu vurgulamakta.

kayra yeni sezonda çok şık

kayranın yeni sezon elbiseleri, yazlık kapları, şık abiye takım elbiseleri ve yazlık pardesüleri ince dokunuşlarla tasarlanmış zarif modeller. pembeler, inciler, pullu ve taşlı nakışlar, şifon tüller.. pembelerden vazgeçemeyen biri olarak pudra pembe kap, takım elbise ve pardesülerini çok beğendim ama çilek pembesi/kırmızısı elbisesi de çok hoşuma gitti. nar çiçeği ile mavi ve beyazın her tonunun sık kullanıldığı da kayranın en yeni ürünlerinde görülmekte. kayra kelebekler koleksiyonunun birbirinden nazik ve şık modelleri yaz sezonunda gözlerimizi kamaştıracak gibi gözüküyor.

kayra 2013 ilkbahar yaz yeni sezon kayra kelebekler koleksiyonunun katalog çekimlerini aşağıdaki backstage videosunda izleyebilirsiniz.

kayra 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu