Gelin Adaylarına Özzel – Düğününüzde Dişleriniz Işıldasın ister Misiniz?

Düğünde gülüşünüz ışıldasın!

İşte size etkili dört yöntem, hem evlilik öncesi dişlerinizi gözden geçirmenizi sağlıyor, hem de gülüşünüzü mükemmelleştiriyor.

Düğününüzde gülüşünüzün mükemmel olması için 4 öneri

Yazla birlikte gelin ve damat adaylarında tatlı bir telaş başlar. Düğünlerinin kusursuz olması için her detayı düşünürler. Bu özel günde dişlerinizin inci gibi olması ve rahatça gülümseyebilmeniz için 4 cazip önerimiz var.

Yaz sezonu ile birlikte düğün telaşı da başlıyor

Gelin ve damat adayları hayatlarının bu en önemli gününe büyük bir özenle hazırlanıyorlar ve hiçbir detayı atlamak istemiyorlar. Düğünlerde çekilen videolar, fotoğraflar iş yerinde masaları, evlerde ise başköşeleri süslüyor, çocuklara, torunlara gösterilen unutulmaz birer hatıraya dönüşüyor. Peki dişleriniz bu özel güne hazır mı? İşte size etkili dört yöntem, hem evlilik önce dişlerinizi gözden geçirmenize vesile oluyor, hem de gülüşünüzü mükemmelleştirerek bu özel günün dört dörtlük olmasını sağlıyor.

1. Bleaching yöntemiyle dişleriniz göz kamaştırsın!

Hoş bir gülümsemenin yolu, düzgün ve beyaz dişlerden geçiyor. Eğer dişlerinizin şekil ve formundan memnunsanız, ancak dişlerinizin daha beyaz olmasını istiyorsanız, ayıracağınız 45 dakika ile bu isteğinize kavuşmanız mümkün. Bleaching olarak adlandırılan kimyasal beyazlatma yöntemi, özellikle sigara, çay ve kahve kullanımı sonucu sararan dişleri çok etkili bir şekilde beyazlatıyor. Beyazlatma yapılmadan önce detaylı bir ağız muayenesi gerçekleştiriliyor, ağızdaki diş taşları yok ediliyor ve varsa eski dolgular kontrol edilerek beyazlatma işlemi uygulanıyor.

2. Bonding; minik değişikliklerle büyük farklar yaratın!

Eğer dişinizin renginde ve şeklinde ufak tefek değişiklikler yapmayı düşünüyorsanız Adeziv sistemler (Bonding) size yardımcı olacaktır. Estetik dolgularla dişinizin rengini ve şeklini değiştirebilir, büyütebilir ya da bir kusurunu kapattırabilirsiniz. Bu amaçla kullanılan malzemeler, doğal dişin dış yüzeyine tutturularak şekil ve renk bozuklukları kolayca giderilebiliyor. Bu işlem ağrı hissedilmeden, hatta çoğu zaman uyuşturmaya bile gerek duyulmadan yapılıyor. Son zamanlarda çok popüler olan bu uygulamayla çok natürel sonuçlar yakalanabiliyor. Tedavi süresi ise 15 dakika ile 1 saat arasında değişmekle birlikte, değiştirilmek istenen şeyler ölçüsünde seans sayısı arttırılabiliyor. Maliyeti ise yüz güldürücü seviyede!

3. Laminate venerler estetik devrimini dişlerinize taşısın!

“Porselen laminate venerler” estetikte devrim yaratan bir buluş oldu. Görüntüsü problemli diş ya da dişlerin ön yüzlerinin üzerine, yaprak kalınlığında porselenden diş şeklinde, ince, yarı geçirgen tabakaların yapıştırılmasını kapsayan bu işlem, milimetrik oynamalarla mükemmel sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Yüz oranlarını daha da güzelleştirmek, bu sayede -estetik operasyona gerek kalmadan- sağlanmış oluyor. En önemlisi de yakalanan doğal uyum sayesinde, hiç kimse nasıl bir operasyon geçirdiğinizi anlamıyor. Yapım süresi ise laboratuara bağlı olmak üzere 3-7 gün arasında değişiyor.

4. Full porselen seramiklerle baştan aşağı yenilenin!

Kuron, köprü taşıyan veya laminate venerlerle sonuç elde edilemeyecek dişlerde ise metal içermeyen full seramiklerle yaptıracağınız dişleriniz, düğününüzde herkesin sizdeki çarpıcı değişikliği fark etmesini sağlayacaktır. Full porselen seramik dişlerde, metal altyapısı olmadığı için ışığın kırılması ve yansıması gerçek dişe çok yakındır, bu yüzden gerçek dişin görüntüsüne en yakın sonucu verir. Yapım süresi ise dişlerin durumuna ve teknisyene bağlı olarak bir hafta içinde tamamlanabilir.

Dişlerinize iyi bakın!