Julia Roberts Da Botoks Düşmanı

Bir çok ünlüyü botoks estetik operasyonu sonrası; botoksun en büyük zararlarından olan o gergin ve mimiklerini kaybettikleri için anlamsız, ağzı ördek gibi kocaman olmuş yüzleriyle gördük ve ne yazık ki görmeye de devam edeceğiz. Emel Sayın, Nicole Kidman, Meg Ryan ve Nükhet Duru misalinde olduğu gibi. Resmen berbat olmuş botoksları. Adeta şişirilmiş bir ördeğe benziyorlar 🙂 Ne güldükleri anlaşılıyor ne kızdıkları.. O kadar gerginler ki biri iğne değdirse patlayacaklar sanki. Öyle hissediyor insan onların o şişik, “uykudan uyanmış gözleri mahmur” suratlarını görünce. “İnsanın yaşlılık halinin bile doğal olanı güzel” dedirtiyorlar insana.. Anlayacağınız gibi “BEN DE BOTOKSA KARŞIYIM” 🙂

nicole kidmanın kötü botoksu
Çünkü Nicole Kidman gibi cadı haline dönüşmek istemiyorum.

Ancak dünyaca ünlü oyuncu aktrist Julia Roberts ne kadar yaşlanırsa yaşlansın botoks yaptırmamakta kararlı. Hem bence botokssuz olarak bu haliyle çok daha güzel kalmış olur.

julia roberts botoksa estetik cerrahiye karşı ünlüler ve estetik

Julia Roberts botoksa ve estetiğe karşı olduğunu söyledi. Çünkü doğal yüzüyle yaşlanmak istiyor. Özellikle yüzünde her hangi bir estetik cerrahi operasyon yaptırmamakta son derece kararlı.

“Çocuklarımın ne zaman kızgın, sevinçli veya kararsız olduğumu bilmelerini istiyorum. İnsanın yüzü bir hikaye anlatmalı vebu hikaye bir doktorun tasarımı olmamalı”

Roberts bazı insanların neden gençleşmeye bu kadar takıntılı olduklarını anlamıyor.

“Maalesef paniklemiş ve takıntılı bir toplumda yaşıyoruz. Kadınlar yaşlı hallerini görmek istemiyorlar.”