tekbir 2018-2019 yaz koleksiyonu

tekbir 2012 yaz koleksiyonu tekbir 2012 anneler günü kampanyası ile cazipleşiyor.

CENNET ANNELERİN AYAKLARI ALTINDADIR

(HADİS-İ ŞERİF)

tekbir 2012 yaz koleksiyonu

tekbir 2012 yaz koleksiyonuHayatımızın en özel kadınına olan sevgimizi gösterebileceğimiz en güzel zamanlardan biridir Anneler Günü…Onlar, sonsuz sevgi limiti, sınırsız fedakarlık sunan, iyiyi doğruyu göstererek hayatımıza yön veren, bizi karşılıksız seven, dünyanın en yüce ve kutsal görevini icra eden şevkat ve merhamet abideleridir”.Tekbir, Anneler Gününe Özel Kampanyasıyla annelerin gönlünü feth ediyor. 3-13 Mayıs tarihleri arasında 2. ürüne %20, 3.ürüne%30, 4.ürüne %40 indirim ayrıca her 100TL’lik alışverişe Tekbir eşarp hediye ediyor.Tüm annelerimizin Anneler Gününü Kutlar, yüzünüzdeki tebessümde payımız olacağı için mutluluk duyarız.

TEKBİR GİYİM A.Ş. HAKKINDA:1982 Yılında Tesettür Giyim imalatına başlayan firma, 1990 yılında Tekbir Giyim Anonim Şirketi’ni kurdu. 1992 yılında bir ilki gerçekleştirdi ve “Tesettür Defilesi” düzenleyerek Türk ve Avrupa medyasının ilgi odağı haline geldi.

Tekbir Giyim A.Ş. 2006 Yılında İstanbul Mahmutbey’deki yeni fabrikasını, fabrika satış mağazasını, toptan showroomunu hizmete açtı. Teknolojiye ağırlık vererek bütün makinelerini yeniledi. Bilgisayarlı makineleriyle daha kaliteli, daha hızlı üretimle birlikte imalat kapasitesini ve istihdamı artırdı. Türkiye’nin yanısıra Avrupa ülkelerinde, bayi ve satış noktaları oluşturarak ürünlerini, tüm dünyaya pazarlamaktadır. Türkiye’deki büyük şehirlerden başlayarak şubeler açan, mağaza açmadığı illere bayilik vererek beş kıtaya ihracat yapan firma, tesettürü dünyaya tanıtmıştır. via