iyileşiyorum dinle

iyileşiyorum dinlesertab erener 2013 sade isimli en son albümü çıktı. 2013 albümlerinden sadenin içindeki parçalardan “iyileşiyorum” sertap erenerin hit şarkısı oldu. 2013 yazının slow hitlerinden olacak gibi gözüken sertabın bu en yeni şarkısı yeni ayrılmış veya boşanmış depresyondaki çaresiz kalmış kadınların halini anlatır gibi. slov parçalardan ve oldukça duygusal bu şarkıyı romantic şarkıları seven gençler çok sevicek bence.

sertab erener twitter 2013 saç rengi stili tarzısertab erener’in yeni saç rengi

bu arada saç rengini ve saç stilini sıkça değiştiren sertab, bu yeni sezonda da yeni albümüyle birlikte kendini ve saç modelini yenilemiş olarak hayranlarının karşısına çıkıyor. sertab erener’in yeni saç rengini iyileşiyorum adlı şarkısının klibinde görebilirsiniz.. ben bu saç rengi ve “sade” tarzına bayıldım.

iyileşiyorum sözleri

iyileşiyorum şarkı sözleri: Aslında iyiyim gerçekten Bir kere özgür hissediyorum kendimi Çapraz yatıyorum yatakta Oh be diyorum herşey tamamen benim artık Canım ne isterse onu yapıyorum Ama bazen bilhassa akşam olurken bir tuhaflık olmuyor değil Sızlıyorum özlüyorum Resimlerini atamıyorum mesala. Bakamıyorum. Kızıyorum. Çok kızıyorum. Üzmek istiyorum seni. Canını yakmak istiyorum. Sonra yatışıyorum. Sana da üzülüyorum Ama iyileşiyorum ya iyileşiyorum .

iyileşiyorum dinle