Tasarım Pazarı Her Pazar Markafoni'de!

MARKAFONİYE ÜYE OLMAK İSTERSENİZ DAVETİYE İÇİN HEMEN TIKLAYIN!!

thank god this sunday fashion designers accessories boutiques stylish product s collections moda tasarım markafonide

Artık her pazar evde olmak için bir sebebiniz var! markafoni’de pazar günleri yalnızca tasarım ürünlerden oluşan koleksiyonların yer aldığı ‘Thank God It’s Sunday’ günleri başladı. Moda tasarımcıları, vintage butikler, niş aksesuarlar, eviniz için tasarım objeler… Üstelik bunların hepsi aynı günde, aynı yerde! Her Pazar markafoni’ye gelin ve tasarım ‘pazar’ından beğendiğiniz ürünlere markafoni’ye özel indirimlerle sahip olun! Tasarım ürünlere ulaşmayı kolaylaştıran markafoni ‘Thank God It’s Sunday’ konsepti, Türkiye’de bir ilk!

Türkiye’de markafoni’yle “özel alışveriş” dönemi başlıyor…

Türkiye’nin ilk özel alışveriş sitesi markafoni, bir ilke imza atarak Avrupa ve Kuzey Amerika’da milyonlarca modaseverin yaşadığı özel alışveriş deneyimini Türkiye’ye getiriyor. Sitede giyim, aksesuar, spor malzemeleri, kozmetik, oyuncak, teknoloji ve dekorasyon gibi farklı alanlarda ürünleri bulunan seçkin markalar, %70’e varan indirimli fiyatlar ve özel kampanyalarla üyelere sunuluyor.

Sadece davet ve referans yoluyla siteye üye olabilen özel grubun, seçkin markalara avantajlı fırsatlarla sahip olmasını sağlayan özel satış sistemini kullanan markafoni, her markanın limitli sayıda ürününe yönelik, 2-5 gün süreli özel kampanyalar düzenliyor. Her yeni kampanya için gönderilen “alışverişe davet” ile üyeler özel fırsatlı ürünlerden haberdar ediliyor.

İlk kampanyası 1 Temmuz’ da başlayan markafoni, fırsatlarla dolu kampanyalarına, dünyanın en tanınmış markalarıyla devam edecek. Sadece site üyelerinin katılabildiği bu zahmetsiz alışveriş keyfiyle vakit kaybetmeden tanışmak için ya davet edilmiş olmak, ya da bir üyeyi referans göstermek gerekiyor. markafoni, internet alışverişinde yeni bir dönem başlatıyor…

Sizler de bu topluluğun bir parçası olması gerektiğini düşündüğünüz arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

MARKAFONİYE ÜYE OLMAK İSTERSENİZ DAVETİYE İÇİN HEMEN TIKLAYIN!!

2010 trendleri, 80 indirimle markafoni, aksesuar çanta saat gözlük vs., alışveriş, alışveriş shop, alışveriş sitesi, Elbise Modelleri, i love private shopping, indirimler, indirimli ürünler, kampanyalar, limango, limango alışveriş, limango Alışveriş Çılgınlığı, limango davetiye, limango davetiyesi, limango giriş, limango markafoni, limango nedir, limango üyelik, limango vip üyelik, limango.com, limango.com.tr, markafoni, markafoni alışveriş, Markafoni Alışveriş Çılgınlığı, markafoni davetiye, markafoni davetiyesi, markafoni giriş, markafoni giriş kodu, markafoni nedir, markafoni üyelik, markafoni ve limango tarzı siteler, markafoni vip üyelik, markafoni.com, markafoni.com.tr, moda trend ayakkabılar, online sale, online shop, OUTLET, özel alışveriş kulübü, private shopping, the way to shop, top secret alışveriş siteleri, trend, trend yol, Trend Yol Davetiyesi, Trend Yol VIP üyelik, trend yola nasıl üye olunur, trend yola üye olmak istiyorum, trend yola üyelik, trends, trendy ol, trendyol, trendyol alışveriş, trendyol davetiye, trendyol davetiyesi, trendyol nedir, trendyol vip üyelik, trendyol.com, ünlü markalarda yüzden yetmiş indirim, ünlü markaları ucuza almak istiyorum, ünlü markaların online satışı, ünlü markaların outlet mağazaları, ünlü markaların outlet satışları, ünlü markaların outlet siteleri, vintage, vip, vip alışveriş siteleri