anneler günü ayakkabı

Türkan Şoray deri babetanneler günü özel tasarım ayakkabı modelleri ve anneler günü özel tasarım babet modelleri arayanlar için Love Mami anneler günü çantadogo shoes tasarım ayakkabı ve babetler renkli ve desenli, özel ayakkabısı ve özel babeti olmasını isteyen tüm bayanların ilgisini çekecektir eminim. dogo shoes tasarım ayakkabılar ve babetlerde kediler, kuşlar, böcekler, çiçekler, şirin kızlar, baykuşlar, kuru kafalar, insan figürleri, en güzel ünlüler ve en güzel şehirlere ait ünlü yerleri görebilirsiniz. bir babetinizin ya da ayakkabınızın diğer tekinin diğerinden farklı olması sizi rahatsız etmeyecekse bu deri ve keten ayakkabılara/babetlere I Just Do My Thing Audrey hepburn çantasıbayılacaksınız 🙂 Dogo Shoes Sneakers Ayakkabılar: Yüksek Kaliteli Suni Deriden Üretilmiştir.

  • Baskıda Kullanılan Boya Solvent (Kanserojen Madde) İçermez. Dogo Shoes Deri Babetler: Termoplast Taban Kullanılmıştır.

Pamuk İç Astar Uygulanmıştır. Özel tasarım ürünlerden keyif alan, renkli ve genç ruhlu annelere, bu kampanyada çok şey var. Pop art desenler, popüler kültür, şehirler ve doğadan figürlerin aşka geldiği kampanyamızla bu Anneler Günü’nü unutulmaz kılmaya hazırlanın!

anneler günü ayakkabı & babet