Saç Stilinde Dikkatimi Çeken Saç Modelleri ve Tarz Saç Renkleri

1. Resimde benim saç rengi olarak en çok tuttuğum tarzım olan rengi görüyorsunuz. Bu rengi çok seviyorum oldukça canlı ve enerjik içinde asiliği de barındıran klas bir renk. Sarı balyajlarla daha havalı ve ışıltılı bir görünüm elde edilmiş ki, bu renk saçlar sarı balyajsız olursa çok yazık olur!

2. Resimde daha çok kesim olarak beğendiğim kısa ve dağınık, çılgın bir model görüyorsunuz. Bu tarz kısa saçlar oldukça kullanışlı, öyle ki; sabah uykudan uyanınca saçlarınızı taramadan dışarı çıksanız bile kimse anlayamaz çünkü modeli dağınık zaten 🙂 Salaş ve cool takılan bayanlar için ideal olabilir.

3. Resimde bob stili bir saç modeli görüyoruz. Kalsik bob kesime modern bir dokunuşla daha hoş bir görüntüye kavuşuyor. Küt ve kahküllü kesin klasik bilindiği üzre ancak saç ucu biraz daha uzun bırakılarak daha modern bir kesim ortaya çıkartılabilir bu saç modelinde olduğu gibi.

4.Resimde sarı açık karamel karışımı (bi ara Çağla Şikel’in saç rengiydi hatırlarsanız) çok tatlı bir renk tonuna ama renginden çok modeline bittiğim saçları görüyorsunuz. Oldukça masum ve romantik bir model. Özel geceler harici günlük hayatta pek gitmez ama bence.