Hangi Kaş Şekli Yüzünüze Hangi Anlamı Katar?

Yüze ve Karaktere Göre Kaş Çeşitleri Kaş Modelleri Kaş Şekilleri Kaş Nasıl Alınmalıdır Kaş En iyi Nasıl Alınır Güzel Kaşlar Güzel Kaş Almak İçin Hangi Kaş Şekli Yüzünüze Hangi Anlamı Katar?

Yüzünüze ve bakışlarınıza en çok yakışan kaş şeklini bulmak için aynanın karşısına geçin ve kaşlarınızı şekillendirmeye başlayın.

Kaşlarınızın biçimi gözlerinizin ve bakışlarınızın anlamını bütünler. Çok ciddi çok masum veya çok çocuksu. Yüzünüze ve bakışlarınıza en çok yakışan kaş şeklini bulmak için aynanın karşısına geçin ve kaşlarınızı şekillendirmeye başlayın…

Elinize bir kalem alın. Burun deliklerinizden birinin yan tarafından kalemi yüzünüze dik gelecek şekilde tutun, kalemin ucunun geldiği yer kaşınızın ideal başlangıç noktasıdır. Daha sonra kalemi oynatmadan kaşınızın üzerinden çapraz şekilde şakağınıza kadar götürün. Burası ise kaşınızın ideal bitme noktasıdır. Kaş kavisinizi ise bu sınırlar arasında kendiniz belirleyebilirsiniz. Eğer kaşlarınız kısa ise ve ideal kaş bitim noktasına kadar uzamıyorsa uygun bir kaş kalemi ile kuyruğunu uzatabilirsiniz.

Kaş şekilleri Yüz Tipine Uygun Kaş Modelleri Hangi Kaş Hangi Anlam İfade Eder Hangi Kaş İle Hangi Havaya Bürünürsünüz?

Gözlerinizi daha büyük göstermek ve göz çukurunuzu gölgeleyebilmek için aşağıdaki gibi kaşlarınızın kıvrımını daha bariz bir şekilde belirginleştirmeli ve burnunuzun iki yanından kaşlarınızı alarak kaş aralarını açmalısınız.

Kavisli ve yay biçiminde kaş kadını çekici ve alımlı gösterir.

Yüzünüze ve bakışlarınıza ciddi ve sert bir anlam kazandırmak istiyorsanız aşağıdaki üçgen kaş biçimini deneyebilirsiniz.

Ark biçimindeki kaş yüzünüze ve bakışlarınıza cilveli bir anlam katar.

Kaşlarınızın ucunu aşağıya doğru uzatırsanız yüzünüz ve bakışlarınız saf bir görünüm alır.

Kaşlarınızı yüzünüze uygun şekilde aldıktan sonra bir kaş fırçası ile yukarıya doğru fırçalayın. Daha sonra çok koyu olmayan bir kaş kalemi ile hatlarını belirginleştirin. Düzgün alınmış ve şekle sokulmuş kaşlar yüzünüzü aydınlatır ve sizi daha güzel gösterir.

4 yorum

  1. ya kasım yanlıs anlindi ve 2side birbirnden farklı benim nasıl cabuk kasim cıkar yardim edin ise gitmek bile istemyorum ole ben mail attın ekleyin ne oolur yardım edin bir sekilde allah rizasi icin

  2. benim kşlarım ince ve hafif uzun sanki biri birinden farklı gibi lütfen bana kaş şeklimn nasl alanacağını söyler mısınız

Yorumlar kapatıldı.