vip dükkan hakkında yorumlar üye olvip dükkan üye olvipdükkan nerede? vip alışveriş sitelerinden vip dükkan hakkında herhangi bir yazım olmamasına rağmen “vip dükkan üye ol ” diye aratarak siteme gelenler oluyor. vipdükkan yeni moda alışveriş sitesini duymayanlar için söylüyorum markafoni trendyol benzeri vip üye alımına dayalı ünlü markaları piyasaya göre biraz daha ucuz satan alışveriş sitelerinden biri. Yani private shopping denen insanın almayacağı yoksa da aldırtan, alışverişi bağımlılığa dönüştüren sitelerden biri. Neden alışveriş bağımlılığa dönüşüyor derseniz belki hayatınızda yanına bile yaklaşamadığınız, almayı bırakın almanın hayalini bile kurayamacağınız markaların ürünlerini çok ucuz fiyatlarla satışa çıkarırlarsa alışveriş zamanla bağımlılık da yaratır, hastalık illetine de dönüşür. Sanırım biraz abarttım. Ama yine de dozu ayarlamakta fayda var.

vip dükkan

Şimdi vip dükkan’ın da markafoni, trendyol, limango, alamarka ve bedava gibi private shopping sitelerinin alışveriş deneyimlerini top yekün üzerinde barındıran birisi olarak vipdukkan.com’un, “bana göre” güvenilir olup olmadığını ve nerede olduğunu anlatayım arkadaşlar.

vipdükkan güvenilir mi? şüpheli.. vip dükkan nerede? sadece internette. yani bir mağazası yok! online alışveriş yapabiliyorsunuz vip dükkanda.. Kredi kartıyla alışveriş yapıyorsunuz ve markafoni trendyol veya limango gibi ortalama 2 hafta civarında kuzu kuzu ürünün gelmesini bekliyorsunuz. Ürün geliyor nihayetinde. Yani burda sorun yok. Ancak, olur da ürünü geri iade ederseniz para iadesini çok geç yapıyor. Bu bir. İkincisi, siparişlerinizi kargoya çıkmadan önce iptal etmek isterseniz elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Neden mi? Çünkü siparişinizin kampanyası bittiğinde onu almak mecburiyetinde kalıyorsunuz. Ha, size ulaştıktan sonra 7 gün içinde vipdukkan’a geri gönderebilir ve ürünü iade edebilirsiniz ama ürünü iade etmek için kargoya git gel seremonisi yaşamayı sevmeyen biriyseniz bu canınızı sıkabilir.

Ben üç veya dört kez alışveriş yaptım vipdukkan.com’dan ve memnun kaldım açıkçası. Bir kere cacharel gömlek aldım tek onu iade etmem gerekti. Onda da kargo ücretine kadar bütün paramı iade ettiler. Sadece dediğim gibi iade süreci yavaş işledi hepsi o. O da yeni sayılan bir alışveriş sitesi için devede kulak bir problem bana kalırsa. Tabi bütün müşterileri benim kadar sabırlı ve anlayışlı olamayacağı için bence bu sorunu en kısa zamanda halletmeleri yerinde olacaktır..

vip dükkan hakkında yeni bir şikayetim: önceden en az 2-3 para puanı bir alışverişte kullanabiliyorken, şuan sadece bir para puan kullanımına izin veriliyor olması. vip dükkan benim için bitmiştir arkadaşlar davetiye gönderimi de yapmıyorum artık. böyle bir siteye üye kazandırmak istemiyorum. böyle sorunlu bir site olduğunu bilseydim kendilerine yüzlerce, hatta binlerce üye de kazandırmazdım.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir