forever new 2018-2019 bohemian lüx koleksiyonu

forever new 2013 bohemian lüx koleksiyonu görücüye çıktı. en sevilen genç kızlara uygun elbiselerin ve aksesuarların sık bulunduğu en moda trend markalardan forever new hakkında yazdığım diğer yazılara ulaşmak için tıklayınız.

FOREVER NEW “BOHEMIAN LUX” KOLEKSİYONU İLE BOHO RÜZGARI ESTİRİYOR

Vitrin tasarımlarından koleksiyonlarına kadar her ay tutkunlarına farklı bir konsept sunan Forever New’un, soft ve feminen çizgilerden oluşan yeni koleksiyonu Bohemian Lux, 1970’lerin boho görüntüsünden ilham alınarak tasarlandı. Koleksiyonun renk paletindeki nude tonları ve koyu pembeler ise tazelenmiş bir bohemian ruhuna vurgu yapıyor.

Forever New yeni hikayesi olan “Bohemian Lux” koleksiyonu ile geçmiş yılların moda akımlarını günümüze uyarlıyor. Sezonun vazgeçilmezi şal desenleri ve tığ işi danteller koleksiyonun anahtar parçalarından olurken soft renkler ve drapeler dikkat çekiyor. Baskılı elbise ve etekler dantel süsleriyle detaylandırılırken pamuklu kumaşlarla hazırlanan ve beyazlatılmış jeanler gardıropları yenileyecek.

Koleksiyonda iç içe geçmiş cezbedici işleme detayları trendi bir görünüm yaratırken maxi etekler boho stilin temsilcisi oluyor. Modern bir boho görünüm yakalamak isteyenler ise günlük elbiselerini jean gömleklerle tamamlayabiliyor. Rahat kesim eteklerle kombinlenebilen siyah parmak arası sandaletler ve fötr şapkalar bu görünümü tamamlayan aksesuarların başında gelirken menekşe renkleri koleksiyondaki çantalarda kendini gösteriyor. Sokak stilini yakalamak isteyenler için de birbirinden renkli kolyeler, bileklikler ve yüzükler Forever New “Bohemian Lux” koleksiyonunda yerini alıyor.

forever new 2013 bohemian lüx koleksiyonu

Forever New bohemian lüx 39,90 TL Forever New boho rüzgarı pudra çanta 79,90 TL Forever New gömlek bluz 149,90 TL FOREVER NEW mini elbise 189,90 TL FOREVER NEW tunik 129,90 TL Forever New tunik 249,90 TL Forever New zincir kolye 14,90 TL